حفاظت اطلاعات شخصی حریم خصوصی مشتریان سپنتا طراحی وب خبری آژانس مسافرتی وب تجاری حرفه ایحریم خصوصی مشتریان | حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان

حفاظت از اطلاعات خصوصی شرکت ها و اشخاص

وب سپنتا هیچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صریح آن به دیگران نخواهد داد. وب سایت رسمی وب سپنتا (websepanta.com) با استفاده از فرمهای اطلاعات تماس کاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الکترونیک و ...) را دریافت و برای سفارشات، درخواستها، خدمات پس از فروش و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده مینماید. سیستم یکپارچه وب سپنتا برای هر کاربر یک حساب کاربری ایجاد میکند. در صورتیکه سفارش شما توسط درگاه انتقال وجه و خرید آنلاین کارتهای عضو شتاب انجام گیرد، اطلاعات کارت از قبیل شماره کارت و تاریخ انقضاء و ... در بانک اطلاعاتی وب سپنتا ذخیره نشده و مسئولیت کلیه تراکنشها با طرف سوم قرارداد یعنی سرویس دهنده درگاه شتابی ( خدمات الکترونیک پارسیان ) می باشد.
در صورت تماس جهت استفاده از خدمات پس از فروش و پشتیبانی، یک پروفایل داخلی از خدمات ارائه شده تشکیل می گردد. از اطلاعات شما تنها در هنگامی استفاده خواهد شد، که لازم است تغییر و تحولاتی در محصولات و خدمات محصول و یا ویرایش اطلاعات تماسی شما به درخواست شما به اطلاعتان برسد .
همچنین کلیه ارتباطات در پنل داخلی شرکت بصورت ایمیل ارسال خواهد شد و در صورتیکه ترجیح می دهید این اطلاعات را دریافت نکنید، میبایست به بخش "ویرایش پروفایل" خود در کنترل پنل اعضاء در وب سایت وب سپنتا مراجعه و نسبت به حذف گزینه ارسال این اطلاعات اقدام نمائید.
ممکن است وب سپنتا از شرکتهای تبلیغاتی بمنظور پخش آگهی استفاده نماید.این شرکتها ممکن است از Cookieها، ActionTag ها (که به عنوان Single PixelGif یا WebBeacon نیز شناخته می شوند) برای سنجش میزان تاثیر آگهی ها استفاده نمایند. تمامی اطلاعاتی که بوسیله این شرکتها از طریق Cookie یاActionTag جمع آوری می شوند ناشناخته هستند.

سپنتا اطلاعات جمع آوری شده درباره مشترکین را با استفاده از سیستم گزارش آمار وب سایت انجام و در جهت پیش برد و توسعه خدمات و محصولات آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد. همچنین از طریق اطلاعات مشترکین آماری جمع آوری می شود که سپنتا را در بهبود روند توسعه خدمات و محصولات کمک می کند. این بخش به اطلاعات شخصی قابل شناسایی مربوط نمی شود، مگر مواردی که جهت جلوگیری از سوء استفاده و یا ایجاد اختلال در سیستم سپنتا الزامیست.

وب سایت سپنتا همچنین دارای برخی لینکها به دیگر سایتهاست، بدیهی است سپنتا مسئولیتی درقبال محتوا یا شرایط حفظ اطلاعات مشترک در این سایتها ندارد.
امنیت وب سایت سپنتا دارای سطح مناسبی از کنترل برای جلوگیری از، سوء استفاده، از دست رفتن و یا جابجایی اطلاعات می باشد.

طراحی سایت آژانس مسافرت هوایی و آژانس مسافرتی سپنتا سپیدار سفرنامه طراحی لوگو طراحی مالتی مدیا تجاری سایت تحریریه خبر

تغییرات قوانین

درصورت هرگونه تغییر در کلیه بخشهای قوانین و مقررات، حفظ اسرار و رفع مسئولیت، این بخشها از طریق وب سایت سپنتا به اطلاع تمامی مشتریان خواهد رسید.
 
طراحی وب سایت خبری و آژانس مسافرت هوایی و سایت های تجاری فروشگاهی

حذف اطلاعات شخصی

درصورت اتمام سرویس گیری شما از سپنتا (چه خواسته و چه ناخواسته) حساب کاربری شما در نرم افزار مدیریت خدمات سپنتا به حالت معلق در آمده و کلیه اطلاعات ثبت شده و درخواست های رد و بدل شده در بانک اطلاعاتی سپنتا باقی خواهد ماند و سپنتا درصورت لزوم از این اطلاعات جهت رفع مسائل حقوقی استفاده خواهد نمود.

 
طراحی وب سایت خبری سپنتا تحریریه خبر سپنتا طراحی لوگو طراحی فلش طراحی مالتی مدیا طراحی سایت حرفه ای طراحی وب سایت هاست و دامنه ارزان

مکاتبات با پست الکترونیک

به دلیل اهمیت پست الکترونیک در احراز هویت مشتریان، به اطلاع میرساند کلیه درخواست های مشتریان در هر قالب از طریق پست الکترونیک ثبت شده در نرم افزار مدیریت خدمات مشتریان سپنتا، به ایشان اطلاع داده می شود و کلیه سرویس ها از طریق این پست الکترونیک در دسترس مشتریان می باشد و شرکت سپنتا هیچگونه تغییری بدون درخواست مشتری در این پنل ایجاد نخواهد نمود، بنابراین هر گونه ارایه این اطلاعات به افراد دیگر با اجازه صریح ایشان انجام خواهد شد مگر در مواردی که شخص ثالثی در پردازش و حفظ اطلاعات شما دخیل بوده باشد و یا اینکه موردی به درخواست مراجع قضایی بوجود آید که این امر با توجه به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی و قوانین بین المللی حاکم، که بر خدمات شرکت سپنتا نیز صادق است اتفاق افتد. همچنین با توجه به تغییر و تحولات ایجاد شده پیرامون گسترش خدمات شرکت ممکن است این اطلاعات در اختیار شرکای تجاری سپنتا قرار گیرد، از سوی دیگر ایمیل های ارسال و دریافت شده تا مدتی آرشیو و سپس حذف میگردند بنابراین جهت جلوگیری از هوگونه مشکل در آینده، حفظ ایمیلهای خرید سرویس و یا هر ایمیل با اهمیت دیگر بر عهده مشتری میباشد.
 
طراحی سایت سپنتا ارتباط با سپنتا همکاری با ما استخدام در سپنتا طراحی تحریریه خبری حرفه ای سایت خبری سایت تجاری سپیدار سفریار آژانس مسافرتی

روشهای ارتباطی سپنتا با مشتریان

ارسال درخواست به پست الکترونیک sales [at] websepanta [dot] com
از طریق پنل ارتباطی حساب کاربر در سایت سپنتا
از طریق شماره تلفنهای 26412617-21-98+و26412623-21-98+
از طریق ارسال فکس به شماره 26423510-21-98+
از طریق ارسال نامه به آدرس شرکت : خیابان شریعتی - نبش دو راهی قلهک - پلاک 1354 - واحد سه

بدیهی ست در تمامی روش های فوق، بایستی احراز هویت سرویس گیرنده از طریق پست الکترونیکی اصلی ثبت شده در پنل مدیریت مشتریان سپنتا، تایید گردد و درصورت عدم دسترسی مشترک به پست الکترونیک ثبت شده در سیستم مدیریت مشتریان سپنتا، ارایه اسناد اثبات مالکیت از قبیل اصل فاکتور خرید، اصل قرارداد، فیش واریز وجه و یا هر سند دیگری که مالکیت سرویس دریافتی را اثبات نماید الزامی می باشد در غیر اینصورت پست الکترونیک مشترک تغییر نخواهد یافت.

ثبت دامنه سپنتا میزبانی هاست وب سایت سپنتا سرور لینوکس سرور ویندوز سرور دانلود بازی گیم فیلم موزیک ام پی تری

حفظ دامنه

دامنه های بین المللی نزد ثبت کننده بین المللی DirectI و زیر نظر ICANN ثبت شده و از طریق پنل مدیریتی مجزا که از طریق پست الکترونیک مشتری شناسایی می شود در دسترس مشتری قرار دارد. بدیهی ست هرگونه درخواستی مبنی بر تمدید، حذف، تغییر نام سرور، افزودن زیر نام سرور، قفل نمودن دامنه، آزاد کردن قفل دامنه، تغییر اطلاعات مالک دامنه و ... از طریق پنل مجزا ثبت کننده دامنه صورت میگیرد که توسط پست الکترونیک اصلی مالک دامنه در دسترس قرار دارد.
نرم افزار مدیریت محصولات و سفارشات سپنتا پس از هر ثبت نام کاربر و ارسال و اجرای سفارش ثبت دامنه این کنترل پنل را برای اون از طریق پست الکترونیک ارسال می نماید، بنابراین هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات مبنی بر سرقت دامنه و یا تغییر اطلاعات مالکیت دامنه برعهده سفارش دهنده بود و هیچگونه مسئولیتی برعهده وب سپنتا نمی باشد.
 

دامنه های با پسوند کشوری (ایرانی) نزد ثبت کننده ایرانی NIC.ir پژوهشگاه دانش های بنیادی ثبت شده و شامل چهار بخش شناسایی رابط می باشد، در این دامنه ها شناسه مالکیت دامنه، درصورت تقاضای سفارش دهنده در هنگام ثبت دامنه، و ثبت نام در پنل مختص به NIC.ir ، به نام ایشان بوده و فقط رابط اداری و رابط مالی آن دامنه شرکت سپنتا می باشد.
بنابر این کلیه دامنه های با پسوند کشوری از قوانین و مقررات موجود در سایت NIC.IR پیروی نموده و این ثبت کننده طبق اجازه نامه ای که هنگام ثبت نام دریافت می نماید، حق بازپس گیری دامنه را درصورت هرگونه شکایت و یا با هر مناسبت مشروط به نظر خود، برعهده خود میداند.
مشکلات احتمالی پیش آمده روی دامنه های با پسوند داخلی بر عهده ثبت کننده آن ( پژوهشگاه دانش های بنیادی) بوده و شرکت سپنتا هیچگونه مسئولیتی را با وجود حضور این شرکت برعهده نخواهد گرفت.
همچنین در صورت استفاده نادرست از سرویس میزبانی وب ( خواسته یا ناخواسته ) اعم از Spamming , phishing و ... دیتا سنتر سرویس دهنده اقدام به معرفی دامنه به مراجع ذیصلاح نموده و درصورت ادامه به ارسال حملات اعلام شده، مقامات ذیصلاح اقدام به حذف نام سرورها نموده و در برخی موارد دامنه را از مالکیت مالک قبلی خارج می نمایند، در این صورت سپنتا هیچگونه مسئولیتی را در قبال این اتفاق برعهده نگرفته و طبق اعلامات قبلی، مسئولیت کلیه محتویات موجود در سرویس میزبانی و خدمات ارایه شده روی آن، برعهده سفارش دهنده می باشد.

5882
13 اردیبهشت 1394 - 14:50