مشاوره کسب و کار و فناوری اطلاعات - مشاوره طراحی سایت - مشاوره طراحی لوگو

مشاوره کسب و کار و فناوری اطلاعاتاز آغاز راه همراهیتان میکنیم

ح حتماًبرای شما هم درزندگی پیش آمده است که درمقطعی باخود گفته اید "اگر در آغاز این کار اطلاعات امروز را داشتم، به شیوه دیگری عمل میکردم! " بطورکل چگونگی آغاز هر فعالیت، از عواملی است که تاثیر آن تا مدت ها بر کیفیت آن فعالیت مشهود می باشد. حال تصور کنید این فعالیت، یکی ازمهمترین تصمیمات زندگی شما، یعنی راه اندازی یک کسب و کار جدید و یا توسعه کسب و کار قبلیتان باشد! ما به شما پیشنهاد می دهیم این مسیر را هیچ وقت به تنهایی آغاز نکنید و همراهی با تجربه و با سابقه مرتبط از ابتدا برای خود انتخاب نمایید.
سپنتا اجزای اساسی برای راه اندازی کسب و کار شما را تامین می کند؛ به طوری که زیرساخت بازاریابی، تبلیغات، فروش، منابع انسانی، مدیریت و ... کسب و کار شما با اطمینان شکل گیرد.


حفظ و توسعه ی اعتبار نام و نشان سازمان - مشاوره کسبو کار و فناوری اطلاعات

حفظ و توسعه ی اعتبار نام و نشان سازمان

ی یکی از دغدغه های همیشگی سازمان‌ها، حفظ و توسعه ی اعتبار نام و نشان یا همان برند سازمان است. اما در سال‌های اخیر شاهد محو یا کمرنگ شدن برندهای بسیار معروف و با پیشینه درخشان از صحنه بازار بوده ایم. این مسئله می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد ولی بیش از هر چیز، بیانگر آن است که حتی برندهای معروف هم ممکن است طی یک شب از اذهان محو شوند. متخصصین ما جهت بهره گیری از آخرین متد های فروش و معرفی محصول یا خدمات در بازار هدف و فضای مجازی اینترنت، تمامی مهارت و تجربه ی خود را در خصوص راه اندازی و توسعه ی تجارت شما به کار می گیرند. هدف نهایی ما در ارائه خدمات مشاوره تجارت الکترونیک به مشتری یا توسعه ی سیستم های فروش اینترنتی و یا راه اندازی وب سایت های تجاری متناسب با حرفه مشتری، ارائه راهکار های نوین در بازار یابی و افزایش فروش و پیشرفت کسب و کار مشتری می باشد.

خدمات بخش مشاوره

خدمات بخش مشاوره

م مشاور یک متخصص یا یک شرکت تخصصی کسب و کار، با تجربه های عملی موفق در حوزه مربوطه بوده و وظیفه ی وی ارتباط با مشکلات کسب و کارمانند بازاریابی، تولید، فروش، مدل کسب و کار و ... است . همچنین ارائه طرح ها و راه حل های موثر جهت حل مشکلات این مسائل در حیطه وظایف وی می باشد. برخی مراحل کلی خدمات مشاوره کسب و کار به قرار زیر است:

  • بررسی چرخه ی عمر کسب و کار مورد نظر، جهت مشخص نمودن عوامل مؤثر بر رشد و توسعه ی آن و ارتباط میان عوامل در روند رشد کسب و کار
  • مشخص نمودن ویژگی ها، نیازها و اهداف کسب و کارچرخه ی عمر کسب و کار در نقاط کلیدی آغاز، بقا، رشد، توسعه و بلوغ آن
  • تهیه و تدوین یک طرح عملیاتی اجرائی، مدل کسب و کار یا Business plan
  • انتخاب و معین کردن ابزار اندازه گیری و شناسایی علامت ها و نشانه های نیل به هدف
  • پیشنهاد راه حل و ایجاد تغییرات در صورت نیاز به هنگام مواجه شدن با مشکل


حوزه های مشاوره تخصصی سپنتا

حوزه های مشاوره تخصصی سپنتا

گ گروه مشاورین سپنتا با سابقه ی ارائه ی مشاوره های تخصصی به بسیاری از سازمان ها، برندهای معروف و معتبر خصوصی و غیرخصوصی و نیز بسیاری از شرکت ها و سازمان های نوپا و تازه شکل گرفته، همگام و همراه ی قابل اطمینان در طول مسیر رشد کسب و کار شما می باشد. با تحلیل و شناخت سازمان، شرکت، موسسه و یا فروشگاه شما، مشاوره های لازم علمی و عملی و به روز در زمینه های مرتبط با کار شما ارایه می شود. خدمات این گروه به قرار زیر است:

  • مشاوره ی نرم افزار و نیازسنجی پروژه بصورت علمی، بر اساس تخصص های مورد نیاز تجارت الکترونیک 
  • مشاوره ی روش های تبلیغات در بازارهای حقیقی و مجازی،کمپین های تبلیغاتی و بازارسازی تخصصی و  مشاوره ی خدمات اجرایی مانند اجرای تبلیغات محیطی، لمپوست، بیلبورد، تبلیغات آنلاین، تبلیغات ایمیلی و گوگل
  • مشاوره ی طراحی گرافیک، هارمونی اینترفیس و رعایت استاندارد ها برای وب سایت و سایر نرم افزارها با تکیه بر تجربه ی شناخت دقیق و روانشناسی المان ها و جایگاه ها
  • مشاوره ی طراحی لوگو، نشان تجاری، ست اداری، گرافیک بروشور و مالتی مدیا
  • مشاوره ی مدیریت، برندینگ، طرح کسب و کار، فروش، بازاریابی، پروموشن، IMC، قیمت گذاری، جلسات مذاکره ی حرفه ای، فروش مویرگی، مشتری مداری، CRM، باشگاه مشتریان

مشاوره های تخصصی طی برگزاری جلسات متعدد با اعضای کنسرسیوم سپنتا با تخصص های متنوع  ارائه می شود. استفاده از افراد با سابقه و تجربه ی مرتبط، عاملی برتر و علت اعتماد مشتریان به سپنتا می باشد.  طرح های دریافت مشاوره و برگزاری جلسات شامل مشاوره تخصصی فوریتی، مشاوره تخصصی کوتاه مدت، مشاوره تخصصی میان مدت و مشاوره تخصصی بلند مدت می شود.

مشاوره تخصصی فوریتی:

زمان و تعداد جلسات: 1 تا 5 جلسه دو ساعته

ج جهت بررسی مسائل و مشکلات موجود در سازمان، شرکت، فروشگاه و... و ارائه ی راهکارهای فوریتی. گاهی بسیاری از سازمان ها، شرکت ها، فروشگاه ها و موسسات به صورت مقطعی و یا گاه به صورت بحرانی با مشکلاتی در زمینه های بازاریابی، فروش، کمپین تبلیغات و... رو به رو می شوند که می تواند بازتابی از مشکلات پیرامونی باشد. این مشکلات گاه آنچنان مدیران و کارکنان را دچار استرس و گمراهی می کنند که مشکلات بزرگی بر سر راه کارکرد بهینه ی شرکت قرار می دهند.

درطی مشاوره ی فوریتی همچنان که از عنوان آن پیداست به صورت فوریتی مشکلات و آسیب های سازمان توسط متخصصین مشاور گروه سپنتا شناسایی شده و راهکارهای فوریتی ارائه می گردد. همچنین این سطح از مشاوره، مناسب کسانی است که می خواهند کسب و کار جدیدی را شروع نمایند.

مشاوره تخصصی فوریتی

مشاوره تخصصی کوتاه مدت:

زمان و تعداد جلسات:  5 تا 10 جلسه
این سطح از مشاوره جهت حل مسائل و مشکلات جاری و اجرای برنامه های کوتاه مدت بازاریابی، فروش، کمپین تبلیغات و توزیع مفید است که نیاز به جلسات مشاوره ی بیشتر و صرف زمان بیشتری برای بررسی و مهندسی مشکلات دارد. در این سطح، مشاور بازاریابی راهنمایی لازم را ارائه می کند و نظارت مستقیم بر اجرای برنامه ها ندارد.

مشاوره تخصصی میان مدت:

زمان و تعداد جلسات: 10 تا 20 جلسه
در این سطح، مشاور طبق مدت زمان مشخص هر 7 تا 14 روز یکبار در دفتر شرکت و یا سازمان متقاضی مشاوره حضور و با حضور در جلسات مدیران شرکت نسبت به روند فعالیت های شرکت آگاهی پیدا می کند. به این شکل مشاور نسبت به مشکلات متعدد شرکت و برنامه های آن آگاه می شود و جهت رفع مشکلات و توسعه برنامه های بازاریابی و فروش شرکت یک برنامه مدون تحت عنوان مارکتینگ پلن (Marketing Plan) و به فارسی، برنامه بازاریابی ارائه می کند. در این سطح از مشاوره، متخصص بر اجرای صحیح برنامه ها نظارت می نماید (Marketing Plan) بنا بر نیاز سازمان، شامل تعیین کانال ها و شیوه های توزیع، استراتژی قیمت گذاری، تعیین استراتژی تبلیغات اعم از تبلیغات رادیو و تلویزیون، تبلیغات روزنامه ها و مجلات، تبلیغات اینترنتی، ارسال SMS، پیشبرد فروش و نظارت بر طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی بسته بندی یا تغییر بسته بندی، شرکت در نمایشگاه های داخلی یا خارجی، برگزاری جشنواره ها و فروشهای فوق العاده، Sampling (برنامه سمپلینگ)، تحقیقات بازار و تعیین محصولات برای تولید در آینده می باشد.
مشاوره تخصصی بلند مدت:

زمان و تعداد جلسات: بیش از 20 جلسه
این سطح از مشاوره علاوه بر آنکه شامل تمامی موارد مشاوره تخصصی سطح میان مدت و اجرای مستقیم و بسیار دقیق بر اجرای برنامه ها و روند مرتفع سازی مشکلات سازمان است، دارای این امتیاز است که مشاور دیگر عضوی از سازمان محسوب می شود و طی مدت مشخص شده در قرارداد، در برنامه ها، تصمیم گیری ها و تمامی مسایل مورد درخواست سازمان، بنا بر ضرورت، ارایه ی مشاوره می نماید.

کنسرسیوم سپنتا - مشاوره راهکارهای کسب و کار و فناوری اطلاعات

کنسرسیوم سپنتا

س سپنتا تنها یک شرکت نیست، بلکه به کمک بیش از 23 شرکت دیگر تشکیل یک کنسرسیوم داده است و بیشتر تخصص های مستقیم یا مکمل فناوری اطلاعات و تبلیغات و برندینگ را در اختیار دارد. از این رو توانایی های گوناگون سرویس دهی را در قلب خود ایجاد نموده است و مشتریان خود را با خیالی آسوده به خواسته هایشان می رساند. هیچ شرکتی به تنهایی نمی تواند توانایی و ادعای انجام مشاوره و اجرای فناوری اطلاعات را داشته باشد. سپنتا نیز از این قائله مستثنی نیست و تنها با تکیه بر دانش فنی پرسنل خود و کلیه متخصصین اعضای کنسرسیوم سپنتا این توانایی را کسب کرده است و همواره می کوشد تا تعداد اعضای کنسرسیوم را افزایش داده و تخصصهای گوناگونی را جهت ارائه به مشتریان در اختیار داشته باشد.

هم اکنون برای مشاوره اقدام نمایید.
فرم مشاوره
17193
23 اردیبهشت 1394 - 17:04