بازاریابی شبکه اجتماعی

بازاریابی شبکه اجتماعی

بارزترین دلایل نفوذ شبکه های اجتماعی

  • گسترش بسترهای زیر ساختی اینترنتی و در دسترس قرار گرفتن برای همگان
  • گسترش و سهولت دسترسی به وسایل ارتباطی
  • نیاز به شکل گیری خدمات به صورت اینترنتی 
  • تغییر شکل ارتباطات سنتی به مجازی
  • امکان برقراری ارتباط از راه های متنوع در همه جا و هر زمان
  • سهولت در بهره گیری از بسترهای نرم افزاری برای همگان در هر بازه سنی
بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی شبکه های اجتماعی اینترنتی

نفوذ بی همتای شبکه های اجتماعی

شاید بتوان یکی از بزرگترین دلایل نفوذ شبکه های اجتماعی در میان مردم را امکان دسترسی به این بستر ها و بهره گیری از خدمات آنها توسط تلفن های همراه هوشمند دانست. به همین دلیل و نفوذ بی نظیر این بستر ها در میان عموم میتوان این بستر دیجیتال را تاثیر گذار ترین شبکه از لحاظ میزان نفوذ در نظر گرفت و به همین دلیل نمیتوان در مسئله بازار یابی از کنار این مهم به سادگی عبور کرد و آن را نادیده گرفت.

بازاریابی با شبکه های اجتماعی در کنار سپنتا

سپنتا با بررسی کسب و کار شما، رصد و تحلیل بازار، ظرفیت های فروش در بستر های متفاوت، بررسی رقبا، بررسی تقاضا و محدوده سنی و موقعیتی مشتریان و متقاضیان خدمات و محصولات و عوامل دیگر پیشنهادات کارشناسانه خود را در قالب بازاریابی شبکه های اجتماعی  جهت تحول و گسترش کسب و کار شما ارائه داده و با استفاده از تمامی ابزار ها و ترفندهای موجود از جمله برگزاری کمپین ها و ایونت ها، طرح های انگیزشی و تخفیفات هدفمند، پیاده سازی پلان های فروش به صورت عمده و خرد و ... در کنار شما به هدف مشخص شده در قالب برندینگ و بازاریابی آنلاین دست پیدا خواهد کرد.

مقالات حوزه بازاریابی شبکه اجتماعی

بهره گیری موثر از لینکدین

لینکدین به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی و پر مخاطب در حال فعالیت است . این شبکه بیشتر از آنکه با هدف بازاریابی آنلاین برای فروش راه اندازی شده ...

ادامه مطلب