وب سایت شرکت لمون

طراحی وب سایت لمون بصورت واکنش گرا با هدف نمایش خدمات و محصولات به همراه گالری تصاویر با کیفیت بالا از طراحی و چاپ کاغذ دیواری بر روی سطوح مختلف فضای داخلی ساختمان.
طراحی وب سایت کاغذ دیواری - طراحی سایت لمون

ساخت گالری تصاویر موضوعی و درج تصاویر با ضرایب مختلف

با توجه به تعداد زیاد و تنوع بالای تصاویر این پروژه، ایجاد بستر گالری تصاویر با قابلیت دسته بندی موضوعی و درج تصاویر با ضرایب متفاوت و نمایش آنها با در نظر گرفتن لزوم کاهش حجم و در عین حال حفظ کیفیت تصاویر، در دستور کار قرار گرفت و تلاش شد تا جذابیت کار در ظاهر سایت نیز نمایان باشد.

امکان نظر دهی و امتیاز دهی

طبق نیاز طرح شده در پروژه امکان درج نظرات و امتیاز دهی کاربران در بخش های مختلف سایت فراهم گشت.به این ترتیب کاربران می توانند در مورد مطالب سایت تبادل نظر نمایند و مطالبشان پس از تایید مدیر در سایت نمایش شوند.

Lemonایجاد فرم های سفارشی و ارتباط با مشتری

فرم های ارتباط با کاربر و دریافت مطالب سایت بطور سفارشی و بر اساس نوع مطالب خاصی که نیاز این پروژه بود طراحی واجرا شده اند و تمهیدات جمع آوری اطلاعات و خروجی گرفتن و هشدر دهی با ایمیل و پیامک نیز در این پروژه اجرا سازی شده است.Lemon


اجرای سایت به صورت واکنش گرا( Responsive )

طراحی گرافیکی تمام صفحه انجام شده برای نمایه سایت لمون و وجود طیف متنوع مخاطبان و مشتریان این شرکت و تعداد زیاد مشاهده کنندگان سایت که از دستگاه های مختلف مانند موبایل تبلت و ... استفاده می کنند، نیاز واکنش گرا بودن سایت را کاملا توجیه می کند. در اجرای این امر به حفظ جذابیت و کیفیت نمایش تصاویر سایت و آلبوم ها نیز توجه شده و تنظیمات لازم در بستر سایت انجام شده است.


هم اکنون با ما قدم بردارید
ارسال درخواست سفارش