منطقه ویژه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

شرکت نو سازی عباس آباد تهران وابسته به شهرداری تهران
Abasسایت شما معرفی کننده شما خواهد بود

نیاز اساسی سایت های منطقه ویژه فرهنگی تفریحی عباس آباد و مجموعه گنبد مینا، داشتن ظاهری جذاب و کاربر پسند ( User friendly ) و کامل بود که معرف ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه ها باشد، به طوری که مخاطبان خاص و عام سایت بتوانند با مشاهده آن شناخت کاملی از فعالیت های مجموعه و چگونگی آن کسب کنند.
Abas


نمایش بخش های اطلاع رسانی بصورت مجزا و منحصر

اهمیت اطلاع رسانی اینترنتی مناسب و درخور مجموعه به جهت دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان و بخش های بسیار متنوع و مختلف امری واضح و روشن در ابتدای اجرای پروژه بود. معرفی بخش ها مانند فرهنگسراها، بوستان توشه، بازار گل، بوستان نوروز، باغ هنر، باغ موزع دفاع مقدس، بوستان سفرهای دریایی ، بوستان حضرت ابراهیم (آب و آتش)، پل های ابریشم، پل طبیعت، گنبد مینا و دیگر پروژه های در حال احداث و ایجاد دسترسی های سریع به آنها در طراحی ظاهر سایت در نظر گرفته شد. از این رو برای معرفی پروژه ها و ویژگی های آنها گالری تصاویر برای نمایش تصاویر با سایز های مختلف بصورت همزمان تعبیه شد. همچنین نمایش رویداد ها در بخش های تفکیک شده رسالت اطلاع رسانی سایت را به خوبی به انجام رسانده است.


gallery.jpg
نمایش متناسب با نوع دستگاه ریسپانسیو ( Responsive )

با توجه به تنوع و تعداد زیاد بازدید کنندگان و ترافیک بالای این سایت ها،ریسپانسیو بودن (نمایش متناسب با رزلوشن، سایز و نوع دستگاه) و واکنش گرایی سایت ها نیازی پیش فرض در نظر گرفته شد.

سیستم رزرو و خرید آنلاین بلیط گنبد مینا

سینما پلانتاریوم با نمایش فیلم های علمی آموزشی نیازمند بستر اطلاع رسانی زمان نمایش، مشخصات فیلم و سیستم خرید آنلاین بلیط بود که این امر طراحی و پیاده سازی شد.abaasabad11.jpg
abaasabad12.jpg
هم اکنون با ما قدم بردارید
ارسال درخواست سفارش