وب پروفایل سرو لاله زار

طراحی وب سایت این موسسه و سیستم پروفایل مشتریان صنعت برق - آب و تاسیسات در قالب نمایشگاه و ایجاد غرفه آنلاین
sarv2.jpgوب پروفایل و امکانات آن

دروب پروفایل اعضا پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود میتوانند غرفه آنلاین اختصاصیشان را ایجاد کنند که همانند یک وبسایت کامل میباشد و قابلیت معرفی شرکت یا سازمان یا فروشگاه، محصولات، خدمات و توانمندی های صاحبان غرفه ها را دارد. از دیگر امکانات این غرفه نمایش اطلاعات تماس، سفارش گیری و فروش محصولات اعضا می باشد. بدین ترتیب اعضا دارای یک وبسایت کوچک به آدرسی منحصر بفرد، درون وبسایت اصلی شده و می توانند گرافیک و ساختار مورد نیاز خود را مدیریت نمایند و محصولات وخدمات و آلبوم های تصاویر و مطالب خود را به دلخواه درصفحه اصلی چینش نمایند. از دیگر ویژگی های سایت می توان به وجود امکان گفتگوی آنلاین کاربران، دریافت سفارش هر غرفه از کابران، مانیتورینگ عملکرد اعضا توسط مدیران و راهنمایی آنان جهت بهبود ساخت غرفه خود، انتخاب غرفه های برتر از لحاظ چینش محتوایی و ... اشاره کرد.
sarv.jpg


جانمایی و نمایش بخش های سایت بر اساس میزان اهمیت و اولویت های کاری (UX Methodology )

یکی از مهمترین و اساسی ترین خدمات شرکت سرولاله زارانتشارمجله و آگهی نامه سرولاله زار می باشد که نحوه نمایش این آگهی نامه ها در سایت با اولویتی مطابق اهمیت آنها بوده است. نمایش جداگانه ی هرشاخه از انتشارات آب، برق، تاسیسات ساختمان و... دستیابی کاربران به جدیدترین شماره مجلات را راحت تر کرده است. امکان دانلود و مشاهده ی مجلات درنسخه های مختلف از دلایل کاربر پسند بودن ( User Friendly ) سایت می باشد.همچنین چیدمان، رنگ های انتخابی، آیکون ها و المان های مورد استفاده، وجود فیلم آموزشی، ثبت نام آسان و ... باعث سهولت استفاده از سایت شده اند و از دلایل محبوبیت و تعداد زیاد بازدید کنندگان سایت می باشند.

اجرای سایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو ( Responsive )

تعداد زیاد بازدید کنندگان سایت سرولاله زار ومخطبانی که غالبا سایت را از طریق موبایل یا تبلت چک می کنند نیاز به ریسپانسیو بودن سایت را کاملا توجیه کرد. لذا طراحی و پیشنهاد ساختار اولیه با توجه به این امر صورت گرفت و این قابلیت در غرفه های آنلاین نیز تعبیه شد.


Sarvمعرفی خودکار غرفه ها به موتورهای جستجو و ساخت نقشه سایت ( Site Map ) خودکار

از دیگر ویژگی های این بستر می توان به سرعت بالای ایندکس شدن لینک های ساخته شده در موتورهای جستجو اشاره کرد. به این صورت که پس از ساخته شدن غرفه و صفحات و مطالب آن و ... نقشه سایت بطور خودکار ساخته شده و به موتورهای جستجو مانند گوگل معرفی می شود و ظرف مدت 24 الی 48 ساعت می توان لینک ایجاد شده را درنتایج جستجوی گوگل مشاهده کرد.
هر 6 ماه نیز گزارشی بر اساس رتبه کلمات کلیدی هر غرفه در موتور جستجوی گوگل به صاحبان غرفه ها ارائه می شود.
تا بتوانند نحوه ی عملکرد خود را در غرفه آنلاینی که ایجاد کرده اند بسنجند.هم اکنون با ما قدم بردارید
ارسال درخواست سفارش