برگ نما

پایگاه جامعه متخصصین و دست اندرکاران صنعت برق و صنایع وابسته
register.jpg

اجرای بستر ثبت نام و عضویت ساده و کاربر پسند

ساخت وب سایت هوشمند با بهترین امکانات ظاهری و زیر ساختی در کمتر از یک ساعت، رویایی است که در برگ نما به تحقق پیوسته است. کاربران می توانند تنها با درج شماره تلفن همراه خود یا آدرس ایمیل و دریافت کد فعالسازی، سایت شخصی خود را در برگ نما راه اندازی کنند. صاحبان غرفه ها کسب و کارشان را معرفی می کنند، تمامی محصولات و خدماتشان را به نمایش گذاشته، اطلاعات مرتبط با خود را در قالب دلخواه به مشتریانشان ارائه می دهند و برگ نما کاربران آنلاین را به سمت آنها هدایت می کند.alert.jpg


سیستم هوشمند مانیتورینگ رفتار کاربر و هشداردهی خودکار برای بهبود عملکرد کاربران


حضور و ثبت نام در برگ نما رایگان است، اما با توجه به اطلاعات ناکافی برخی کاربران در تکمیل اطلاعات پروفایل خود و ارتقا آن و استفاده از تمامی امکانات سیستم، یک بستر مانیتورینگ و کنترل هوشمند رفتار کاربر طراحی شده است که در بازدید های صاحب غرفه به وی پیام های مختلفی مبنی بر تکمیل بخش های باقی مانده را نمایش می دهد.
با ارسال سفارش آنلاین به صاحبان غرفه ها، هشداردهی برگ نما به چند روش خودکار آنها را مطلع ساخته و ریسک از دست دادن فرصت فروش و درخواست مشتری را به حداقل می رساند.

report.jpg

سرعت بالای معرفی خودکار مطالب به موتورهای جستجو و ساخت نقشه سایت ( Site Map ) خودکار

از دیگر ویژگی های این بستر می توان به سرعت بالای ایندکس شدن لینک های صفحات ساخته شده در موتورهای جستجو اشاره کرد. به این صورت که پس از ساخته شدن غرفه و محصولات و مطالب آن و ... نقشه سایت بطور خودکار ساخته شده و به موتورهای جستجو مانند گوگل معرفی می شود و ظرف مدت 24 الی 48 ساعت می توان لینک ایجاد شده را درنتایج جستجوی گوگل مشاهده کرد. با توجه به حضور پر رنگ برگ نما در وب و موتورهای جستجو، سرعت پیشرفت رتبه لینک های جدید با حضور در برگ نما و استفاده از سابقه قدرتمند آن در نتایج جستجو، بسیار بالا می رود.
هر 6 ماه نیز گزارشی بر اساس رتبه کلمات کلیدی هر غرفه در موتور جستجوی گوگل به صاحبان غرفه ها ارائه می شود. تا بتوانند نحوه ی عملکرد خود را در غرفه آنلاینی که ایجاد کرده اند بسنجند.

اجرای سایت به صورت واکنش گرا ( Responsive )

بازدید کنندگان سایت برگ نما اعم از مشتریانی که بدنبال محصولات یا خدمات خاصی می گردند و یا صاحبان غرفه ها که برای تکمیل اطلاعات سایت شخصی خود به سایت سر می زنند، از دستگاه های مختلفی برای وب گردی استفاده می کنند. واکنش گرا بودن سایت نه تنها زیبایی و نظم ظاهری آن را در دستگاه های مختلف حفظ کرده است، بلکه سرعت کاربر را در رسیدن به مقصود افزایش داده است و با تلفن همراه هوشمند ویا تبلت خود هم می تواند به سرعت لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی، مطلب مورد نظرش در سایت را یافته و از این ویژگی استفاده بهینه کند.


استفاده از سیستم لود خودکار - لود تنبل - Lazy Loading

با توجه به نیاز کاربران برای مشاهده غرفه ها و محصولات و خدمات در یک صفحه و اهمیت سرعت در رساندن کاربر به مطلب هدف برای جلوگیری از تاثیر منفی نمایش همه اطلاعات در یک صفحه بر سرعت لود و نمایش، از تکنیک لود خودکار در سایت استفاده شده است. در نتیجه کاربر پس از مشاهده بخشی از مطالب هر لیست به سلیقه خود می تواند اقدام به مشاهده و لود باقی مطالب کرده و مطلب دلخواهش را انتخاب کند. این امر هیچ وقفه ای در کار بازدید کننده ایجاد نکرده و سرعت گردش وی در سایت را کاهش نمی دهد.


res.jpg
هم اکنون با ما قدم بردارید
ارسال درخواست سفارش