زنجیره ابتکارات ما

نمایندگی کلید و لوستر و روشنایی FEDE و انجام خدمات هوشمند سازی و Projection Mapping
01z.jpg


اجرای گرافیک خاص، فضا سازی و طراحی سناریوی هدایت کاربر


طراحی فضایی نو و منحصر بفرد در صفحات این سایت، علاوه بر ایجاد جذابیت بصری، نوع محتوای آن بخش را در ابتدای لود صفحه برای کاربر مشخص می کند. طراحی گرافیکی و خاص محیط این سایت، خشکی فضای دیجیتال را از بین برده و تداعی کننده حضور داخل یک محل مسکونی می باشد. حرکت کاراکتر زم کاربر را به مشاهده از بخش های دیگر دعوت کرده و هدایت سیر حرکت وی را به دست می گیرد.


01.jpg


اجرای سایت به صورت واکنش گرا( Responsive )


با توجه به طراحی گرافیکی تمام صفحه انجام شده برای نمایه سایت زنجیره ابتکارات ما، فضای داخل خانه در تمامی سایز ها حفظ شده و به تعداد روز افزون کاربرانی که از تلفن های هوشمند برای گردش در اینترنت استفاده می کنند، توجه شده است. افزایش سرعت لودینگ در دستگاه های مختلف، امریست که در طراحی تم، ایجاد خروجی های مختلف و اجرای آنها مورد توجه قرار گرفته است.

شخصیت سازی و طراحی کاراکتر


با اجرای شخصیت لامپ متصل به لوگو، کاراکتری به یادماندنی برای حضور با آرایش ها و طراحی های مختلف در مناسبت ها و محیط های مرتبط، ایجاد شد. حضور این شخصیت در فضاهای مختلف سایت نیز متفاوت بوده و همگونی خود را با طراحی و موضوع حفظ کرده است. استفاده از این کاراکتر در سایر رسانه های مرتبط با شرکت بسیار پر رنگ بوده و معرف خوبی برای حضور گروه زم یا زنجیره ابتکارات ما می باشد.


02z.jpg


استفاده از سیستم لود خودکار - لود تنبل - Lazy Loading


با توجه به نیاز کارفرما نسبت به نمایش تمامی محصولات در یک صفحه و تاثیر منفی این امر در سرعت لود و نمایش صفحه، جهت حصول این امر از تکنیک لود خودکار در سایت استفاده شده است. در نتیجه کاربر پس از مشاهده بخشی از محصولات هر دسته به سلیقه خود می تواند اقدام به مشاهده و لود باقی محصولات آن دسته کرده و محصول دلخواهش را انتخاب کند. این امر هیچ وقفه ای در کار بازدیدکننده ایجاد نکرده و سرعت گردش در سایت وی را کاهش نمی دهد.


هم اکنون با ما قدم بردارید
ارسال درخواست سفارش