طراحی لوگو | نمونه کارهای طراحی لوگو

نمونه کارهای طراحی لوگو و آرم تجاری و به تبع آن طراحی ست اداری را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید

سفارش لوگو

طراحی لوگو از ایده تا واقعیت

شرکت طراحی لوگو سپنتا با عینی سازی و به تصویر کشیدن ایده های طراحان، با توجه به خواسته شما و کاربری لوگو، نتایجی ماندگار و ارزشمند را خلق کرده است. تلاش بر ترسیم اتودها جهت انتقال پیام مورد درخواست با خلق ظاهری متفاوت و جدید، یکی از مهمترین اصول طراحی لوگو در این مجموعه بوده و هست.

طراحان لوگو قبل از ترسیم اتودها، در اتاق فکر، نکات برجسته ی کاربری شرکت و مفهومی که آرم یا لوگو باید آن را القا کند را مشخص ساخته و پیشنهادات و ایده های مختلف را در پروفایل پروژه ثبت می کنند. با حذف موارد دارای همخوانی کمتر، کار بروی ایده های مناسب بصورت موازی و همزمان آغاز می شود. پس از ترسیم طرح های اولیه، اتود ها به شور گذاشته می شوند و بهترین ها برای مشتری ارسال شده تا طرح منتخب مشخص شود.

هنر و علم طراحی لوگو بطور چشمگیری در حال تغییر و تحول بوده زیرا تعداد کاربران جامعه مخاطب در کانال های ارتباطی دیجیتال بسیار زیاد شده اند.رشد فرصت ها، روش طراحی لوگو منطبق با این گسترش را می طلبد. شرکت طراحی لوگو سپنتا با علم به این مهم، سعی در استفاده از آن داشته و طرح های خود را با علم به نیازها و خواسته های مشتری و همچنین منطبق بر جدید ترین متد ها اجرا می کند. جدیدترین متدهای طراحی لوگو جهانی عبارتند از طراحی لوگو تخت یا Flat logo ، فرمت لوگو دست نویس یا Handmade ، لوگو داینامیک – قابل تغییر با حفظ فرمت اصلی یا Kinetic logo ، لوگو دارای فضای منفی یا Negative space، لوگو چیدمان حروف Letterstacking logo ، لوگو تک خطی MonoLine logo.