طراحی سایت سایت تجاری / شخصی/ سفارشی

سایت تجاری / شخصی/ سفارشی

اهمیت وجود وب سایت

ب با پیشرفت تکنولوژی و سهولت دسترسی به اینترنت بر روی موبایل و تبلت و لپ تاپ و ... فضای مجازی اینترنت به یکی از پر مخاطب ترین و مهمترین بخش های مورد بحث درتبلیغاتو پیشرفت کسب و کار تبدیل شده است. یک وب سایت عملا تریبونی آزاد جهت معرفی محصولات، خدمات، امکانات، اطلاعات پروژه ها و ... شما به جامعه مخاطبتان می باشد. اهمیت روز افزون وب سایت تا جایی که عاملی برای نمایش اعتبار سازمان وابسته باشد، افزایش یافته و ساختار و ظاهر آن تعیین کننده نوع حس و برداشت مخاطب از شرکت شماست. همانطور که نام تجاری و لوگو در ذهن مخاطبان جای گرفته و یاد آور موسسه مرتبط است، ظاهر وب سایت نیز در حافظه مخاطبان باقی خواهد ماند. بنابراین نه تنها وجود سایت یکی از نیاز های اصلی سازمان، موسسه، شرکت و کسب و کار شماست بلکه ظاهر و ساختار این سایت نیز عاملی مهم است که هنگام طراحی و ایجاد باید مد نظر قرار گیرد. وب سایت هایی که کاربران را سریعتر به مقصود خود می رسانند، سایت های محبوب تر و موفق تری هستند. تامین نیازهای صاحبان وب سایت از یک سو و پاسخ مناسب و به موقع به کاربران سایت از سوی دیگر، امریست که تنها شرکت های طراحی وب سایت دارای دانش تخصصی و با سابقه قادر به فراهم آوردن آن هستند.
 
طراحی وب سایت

وب سایت ابزار توسعه اقتصادی

س سبک طراحی و اجرای سایت شما معرف سبک شرکت یا سازمان شماست. بر مبنای این ویژگی می توانید با اجرای سایتی به یکی از سبک های مختلف سنتی، مدرن، جدی، عامیانه و ... در دنیای وب حضور داشته باشید، خود را معرفی کنید و خصوصیت های موسسه خود را با سبک سایت بیان کنید.
یک شعبه شبانه روزی تأسیس کنید:
وب سایت شما در هر زمانی از شبانه روز باز است حتی اگر شرکت شما بسته باشد وب سایت همواره و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.
چقدر از زمان شما صرف پاسخگویی به مشتریان می شود؟
روزانه چه مقدار از زمان شما صرف پاسخگویی به مشتریان در مورد مسایل روتین و متداول می شود؟ سایت شما می تواند به این سوالات پاسخ دهد و آنها را به خوبی راهنمایی کند.

وب سایت بازاریاب 24 ساعته شماست:

موتورهای جستجو نظیر گوگل و ... بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست ربات های آنها وب سایت شما را پیدا کنند و فرد را به سمت وب سایت شما هدایت کنند.
در هزینه تبلیغات صرفه جویی کنید :
هر بار که محصولات شما تغییر یا ارتقا پیدا می کنند یا سیاست های تبلیغاتی خود را گسترش می دهید، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! حال آنکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد.

حضور آنلاین همگام با رقبا :

به جز در مواردی که هزینه زیادی را صرف آگهی در روزنامه و سایر تبلیغات محلی کنید، هیچکس نمی داند که موسسه تجاری شما وجود خارجی دارد. همین موضوع هم در مورد اینترنت مصداق دارد. اگر مردم نتوانند شرکت شما را در اینترنت پیدا کنند شما هم ممکن است موجودیت نداشته باشید.

برخورداری از نظرات و آمار جامعه مخاطب :

آمار حضور مخاطبان، میزان بازدیدشان از صفحات، نظراتشان، سوالاتشان و... در فضای وب سایت شما، بازخوردی بسیار مطمئن و کم هزینه برای اتخاذ تصمیمات مهم در راستای اهداف اقتصادی تجارت شماست.

طراحی سایت
مدیریت محتوای سایت

مدیریت محتوای سایت

ا از حدود 11سال پیش ابزار هایی با نام سیستم های مدیریت محتوا به بازار آمدند، دلیل حضور این ابزار صرفه جویی اقتصادی هزینه ها، حذف ارتباط کار فرما از نیروی متخصص و پیمانکار، اختیار تغییرات در تمامی بخش های سایت، قابلیت گسترش و افزودن ابزار جدید به سایت بود. تاکنون بیش از 110نرم افزار مدیریت محتوا (CMS) بین المللی و حدود 3800سامانه مدیریت محتوای محلی – کشوری تولید شده است که از این میان حدود 60درصد بصورت رایگان و متن باز عرضه شده اند، اغلب این سامانه های قابلیت های بی شمار و متنوعی را در اختیار کار بر قرار می دهند، اما نکته مهم این واقعیت است که هر چند فراگیری استفاده از یک سامانه مدیریت محتوا برای هر شخصی با هر میزان سطح معلومات مقدور است، اما دستیابی به یک وب سایت کامل و هارمونیک از لحاظ چیدمان و ساختار، بدون دانستن استانداردهای وب عملی نیست.

ویژگی ها و معماری بستر طراحی سایت سپنتا

ب بستر سایت های طراحی شده در سپنتا بگونه ای معماری و طراحی شده است که با ایجاد محدودیتهایی، از به هم ربختگی های احتمالی جلوگیری شده و بستری استاندارد از لحاظ چیدمان و ساختار پیاده سازی گردد .
این بستر با بهره گیری از اسکریپتینگPHP 5 و پایگاه داده MySql 5، کدنویسی شیی گرا چند سطحی ماژولاربر پایه معماری MVC و در محیط Zend Studio، رمز گذاری در انتقال داده ها، سیستم نرمال ساز خودکار، پشتیبان گیر Hot Node و استفاده از موتور گرافیکیSmarty 3 طراحی و تولید شده است که ویژگی های کلی آن به قرار زیر است .

 • رابط گرافیکی با استفاده از موتور قدرتمند و منحصربفرد Smarty جهت کنترل لایه گرافیکی و تمپلیت های نمایه گرافیکی در نظر گرفته شده که سرعت عمل بالا را ایجاد کرده و کنترل تمامی المانهای درون صفحه را در اختیار قرار میدهد
 • تکنولوژی استفاده شده در بخش امنیتی، استفاده از تکنیک های بازدارنده ای از قبیل Sql Injection و Spam killer ها و ... میباشد که در تامین امنیت اکثر سایتهای دولتی و سازمانی مورد استفاده قرار میگیرد
 • با توجه به استانداردهای موجود و ماژولار بودن تمامی بخش ها، هم امکان تبدیل نسخه نرم افزار به نسخه های بالاتر وجود دارد و هم اینکه میتوان ماژول های سفارشی و خاص را جایگزین هر بخش نمود
 • بستر پیشنهادی از نظر بهینه بودن حجم محتویات صفحات، سرعت لود، میزان تراکنش داده ای و نوع لینک دهی بصورت SEO Friendly بوده و تمامی استانداردهای مورد نیاز بهینه بودن را در بر دارد، بدین ترتیب رتبه سایت از نظر Page Speed و YSlow بالاتر از 80 خواهد بود و این رتبه با توجه به حجم محتویات درون صفحات میتواند بهینه تر نیز گردد
ویژگی های طراحی سایت سپنتا
بستر طراحی سایت سپنتا
 • بهره گیری از Doc Type مناسب کدینگ html
 • بهره گیری از Character Set مناسب هر زبان
 • چکینگ عدم حضور لینکهای شکسته در طرح تحویلی
 • استفاده از مکانیزم های فشرده سازی صفحات، جاوا اسکریپت ها و استایلهای آبشاری جهت افزایش سرعت لود
 • بهره گیری از متا تگهای استاندارد جهت افزایش ایندکس موتورهای جستجو
 • استفاده از متون Alternative برای مالتی مدیاها و عکسهای موجود
 • پیاده سازی سایت در رزولوشن استاندارد جهت جلوگیری از اسکرولهای غیر ضروری
 • ارایه نقشه سایت استاندارد جهت معرفی به موتور جستجو
 • بهره گیری از صفحات 404 مدیریت شده
 • و...


هم اکنون برای سفارش سایت اقدام نمایید.
فرم سفارش
17197
27 اردیبهشت 1394 - 10:48