نکات طلایی پیشرفت در شبکه های اجتماعی

نکات طلایی پیشرفت در شبکه های اجتماعی

برای پیشرفت در بازاریابی شبکه های اجتماعی باید همه جوانب را در نظر گرفت و تولید محتوای تاثیر گذار در این بخش بسیار مهم است.

بازاریابی موفق در شبکه های اجتماعی رابطه مستقیم با موفقیت در کسب و کار دارد.قتی شما به آمار بازدید های سایت های متفاوت نگاه کنید و سیگنالهای دریافتی را آنالیز کنید متوجه می شوید نزدیک به 30 درصد از بازدید ها حاصل از بازاریابی شبه های اجتماعی است.
 

برای توسعه بازاریابی شبکه های  اجتماعی چه کارهایی لازم است؟

اگر احساس می کنید سایت شما بازدید کننده محدودی دارد باید حتما بر روی شبکه های اجنتماعی خود کار کنید و بازدید کننده سایت خود را از این طریق افزایش دهید.حتی اگر فکر می کنید بازدید کننده سایت شما از طریق رسانه های اجتماعی بالاتر از 30 درصد است می توانید به دنبال کارایی بالاتر و رشد روز افزون آن باشید تا بازاریابی و فروش موثری داشته باشید. امروز می خواهیم در اینجا راهکار های مهم و اساسی برای پیشرفت در شبکه های اجتماعی را به اختصار توضیح دهیم.

بین شبکه های اجتماعی متفاوت پیوند برقرار کنید

شما می توانید کار بران فیس بوک خود را به لینکدین و تویتر هدایت کنید وکاری کنید که شما را در گوگل پلاس دنبال کنند. آنگاه با نهاندن هر چیزی روی شبکه های اجتماعی، همیشه در میان پیروان تان هستید.

برای کاربران خود دلبستگی ایجاد کنید

سعی کنید با مشتریان و کاربران خود هم فکر شوید و زمانی که شما انسان های هم فکر را شناسایی می کند می توانید آنها را با پست های خود به وجد بیاورید. پیوندهایی بسازید که همیشه به شما به چشم یک دلبستگی بنگرند و هواداری خود را از نشان بازرگانی شرکت شما نشان دهند.

از شگرد های مثبت و شاد استفاده کنید

سعی کنید بر روی امواج مثبت و شاد کردن دیگران تمرکز کنید و بازاریابی محتوای شاد و مثبت ایجاد کنید تا در روحیه کاربران تاثیر مثبت داشته باشد و پیج شما را دنبال کنند. اگر به روزرسانی های شادتری داشته باشید کاربران بیشتری به شما می پیوندند. هیجان ها واگیر دارند و مردم دوستدار خوش بینی هستند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی
 
بازاریابی شبکه های اجتماعی

پست ها را مرتب و طولانی انتشار دهید

تلاش کنید از ترفند بازاریابی محتوا استفاده کنید تا بتوانید مطالبی خوانا و جذاب ایجاد کنید که به سود خواننده باشد ،اگرچه گسترۀ ۱۴۰ رقمی توییتر تغییر نمی کند، گوگل پلاس مکان مناسبی است برای پیش بردن گفت وگوهایی که با نوشتارهای بلندتری آغاز می شوند. از ریسک کردن نترسید حرکت در حاشیه امن هیچ چیزی را تضمین نمیکند. به جای آن اندکی خطر حساب شده شاید شمار بینندگان و شنوندگان، دوستان و دنبال کنندگان تان را افزایش دهد. بهترین کارآفرینان می دانند کی یک مشتری بد را بدون پشیمانی بیرون کنند. سال گذشته لیبرتی باتل ورکز۱ دلیرانه به یک مشتری ناخشنود پاسخی داد که آن را با پاسخی فرهیخته ولی چشم درآر بیان کرد. زیرا پاسخ شرکت کاملا منطقی و درست بود و پشتیبانی گروه زیادی از کاربران رسانه های اجتماعی را به دنبال خود داشت و شمار زیادی مشتری تازه به دست آورد.

توسعه گروه های فیس بوک

از آنجا که دسترسی بنیادین به صفحه های فیس بوک برای شرکت ها رو به کاهش است، بهتر است کارآفرینان، بازاریان و ناشران به جای آن به ساخت و گردانندگی گروه های فیس بوکی روی آورند.

ساختار پرسش و پاسخ

اگر از هوادارانتان درخواست پاسخ دارید، آنها به سوی اندیشه ای که خودتان می خواهید بکشانید. پرسشی کلی بدون هیچ راهنمایی از شما تنها می تواند به شمار اندکی پاسخ فشرده بی انجامد. با پیشنهاد یک قالب ویژه برای پاسخ ها خواهید دید که چگونه پیروانتان پاسخ های آفرینش گرانه می دهند.

توییت هایی با قالب خاص ایجاد کنید

بیشتر توییت ها با گذر زمان نابود می شوند. ولی توییت هایی که قالبی همسان و هم آهنگ با یکدیگر دارند بی بروبرگرد خواننده را میخکوب می کنند. اندازۀ جدایی خطها از هم و رنگ فونت، یکنواختی قالب توییت را دگرگون کرده و آن را خوشایند می سازد. می توانید برای جذاب شدن توییت‌ها از توییت‌هایی که دربردارندۀ شکلکی شاداب و نشانه ای خنده دار هستند استفاده کنید. از سایت هایی مانند iEmoji.com می توانید آن ها را بدست بیاورید.
 
نتیجه گیری
برای بازاریابی شبکه های اجتماعی موفق حتما سعی کنید پست هایی با مضامین شاد و انرژی مثبت ایجاد کنید و محتوا در زمانبندی مناسب انتشار دهید.با حفظ دلبستگی می توانید بازدید کننده خود را جذب کرده و آمار بازدید را بالا ببرید
236
25 مرداد 1396 - 13:52