چه عواملی  در ارزش گذاری محصول نقش دارند؟

چه عواملی در ارزش گذاری محصول نقش دارند؟

امروزه مهم ترین بخش تجارت برندینگ است . برند در ارزش گذاری برند تاثیری زیادی دارد همچنین باید تبلیغات مناسب هم به همراه داشته باشیم

در این مطلب به روش های چگونگی اثرگذاری برند در ارزش گذاری محصول می پردازیم. تبلیفات میتوانند هم تاثیرات بدی را به همراه داشته باشند و هم خوب. امروزه برند فقط یک محصول فیزیکی نیست،، بلکه مزیت و خاصیت های به خصوصی دارد.

fsdfsdfsfs.jpg

اثرگذاری برند در ارزش گذاری محصول

در بخش تاثیر گذاری برند متغیرهای روانی زیادی مثل احساست آمیخته و تجسم ذهنی برند با شخصیت برند در ارتباط است. اگر تبلیغات دسته ای از محصولات به هر گونه علت با نتیجه منفی رو به رو شود،این عملکرد منفی بر ذهن مشتری تاثیر بدی را به همراه خواهد داشت . و به همین علت تبلیغات دیگیری تاثیری نخواهند داشت . اگر تبلیغات روی اصول و به درستی انجام شود میتواند تاثیر های مثبتی بر ذهن مشتری بگذارد . امروزه برند فقط یک محصول فیزیکی نیست، بلکه مزیت و خاصیت های به خصوصی دارد که در زمان گسترش آن بهبود می یابد . امروزه برند ها به عنوان سرمایه اصلی کسب و کار ها استفاده می شوند و خود را نمایان می سازند.
متخصصان مالی بر این باورند که ارزش یک برند در درون پنهان شده است که از سایر دارایی ها ارزش آن بیشتر است . هیچ چیز کار آمد تر و کار آفرین تر از انتخاب یک نام قدرتمند و معتبر نیست .ایجاد یک برند مناسب و قدرتمند هدف اصلی بیشتر سازمان ها است . ساخت چنین برندی باعث میشوز منافع زیادی برای سازمان ایجاد گردد، از مزیت های دیگر توسعه برند،قابلیت آسیب پذیری کم تر در شرایط رقابتی در بازار ، سود بیشتر،ارتباط قوی با زنجیره تولید و... می باشد. هدف اصلی طراحی برند ایجاد اعتماد است . استمرار و تداوم در برند فقط به وسیله ی یک تیم و یک شخص حاصل نمی شود همچنین همه افراد سازمان در ساخت آ سهم داشته اند. وفتی به نام هایی مثل پپسی یا کوکاکولا دقت میکنیم متوجه میشویم که میتوان با به کارگیری از ابداع شخصیی یا شرکت دیگری نام موفقی بسازیم.
کسب موفقیت مانند یاماها، کاترپیلار در این است که راه منحصر به فرد خود را با اعتماد به نفس کامل طی می کنند و در راه خود دید روشنی را دارند.


نتیچه گیری
برند می تواند بیان گر احساس باطنی ودرونی شخص درمورد یک محصول، خدمت و یا شرکت باشد . امروزه مهم ترین بخش تجارت برندینگ است . در آخر هدف اصلی از خلق برندینگ این است که با یک کالا یا یک تجارت از رقبایش متفاوت دیده شود. و حرف آخر این است که هیچ چیز تاثیر گذار تر از انتخاب یک نام برای برند نیست در ایجاد آن دقت کنید.

 

317
17 مرداد 1396 - 12:32