معرفی شبکه ی اجتماعی گوگل پلاس

معرفی شبکه ی اجتماعی گوگل پلاس

یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی که توسط شرکت گوگل ارائه شده است گوگل پلاس است . این شبکه ی اجتماعی نیز همچون لینکدین بیشتر دارای مخاطب حرفه ای است تا مخاطب عام

یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی که توسط شرکت گوگل ارائه شده است گوگل پلاس است . این شبکه ی اجتماعی نیز همچون لینکدین بیشتر دارای مخاطب حرفه ای است تا مخاطب عام . این شبکه ی اجتماعی با وجود قابلیت هایی که دارد در ایران محبوبیت زیادی ندارد ، شاید فیلتر بودن آن یکی از دلایل عدم محبوبیت آن باشد . بسیاری از افراد و کسب و کار ها برای بازاریابی اینترنتی و دیده شدن از این شبکه ی اجتماعی استفاده می کنند . شاید استفاده ی تنها از این شبکه ی اجتماعی نتایج مطلوبی را به همراه نداشته باشد و بدون شک اگر در کنار سایر رسانه ها در بازاریابی آنلاین استفاده شود نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت .
 

نکات طلایی در مورد شبکه ی اجتماعی گوگل پلاس

برای اینکه در بازاریابی شبکه ی اجتماعی در گوگل پلاس موفق شوید با آژانس دیجیتال مارکتینگ سپنتا همراه باشید تا در ادامه ی این مقاله شما را با شبکه ی اجتماعی گوگل پلاس و راه کار های موفقیت در بازارایابی آنلاین آشنا کنیم .
 


استفاده از مطالب طولانی

برای اینکه بتوانید نتیجه ی مثبتی از فعالیت در گوگل پلاس داشته باشید بهتر است یک بخشی از یک بلاگ در سایتتان را در آنجا منتشر کنید و آن را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید . توجه داشته باشید مطلب شما نباید خیلی طولانی بوده و سعی کنید از تیتر ها و جملات جذاب استفاده کنید تا مخاطب برای خواندن ادامه ی مطلب به وب سایت شما مراجعه نماید . با رعایت این نکته می توانید تا حدود زیادی در دیجیتال مارکتینگ نتایج مثبتی را بگیرید .

بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

بازاریابی آنلایناستفاده از نماد #

به کار بردن کلمات کلیدی استفاده شده در داخل مطلب با نماد # به شما کمک می کند تا مخاطبان بتوانند با جست و جوی کلمات هشتک گذاری شده به محتوای منتشر شده از طرف شما دسترسی داشته باشند . این کار باعث می شود پست شما تعداد دفعات بیشتری به کاربران نمایش داده شود . و همین امر باعث می شود محتوای شما ارزشمند شود و از این طریق بتوانید ورودی قابل توجهی به سایتتان داشته باشید . این کار باعث می شود تا بازارایابی اینترنتی شما نیز تا حدودی از طریق فعالیت در گوگل پلاس بهبود یابد .
 

استفاده از محتوای تصویری و ویدئویی

بیشتر افراد همواره در گوگل پلاس به دنبال انتشار متن هستند ، اما باید توجه کنید که محتوای بدون عکس از نظر مخاطب خسته کننده و حوصله سر بر است ، بنابراین سعی کنید در کنار محتوای متنی حتما عکس های مرتبط نیز قرار دهید همچنین می توانید برای ایجاد جذابیت بیشتر از محتوای ویدئویی و اینفوگرافی ها نیز استفاده نمایید .
 محتواهای قدیمی را منتشر کنید .

گاهی اوقات انتشار یک پست قدیمی در شبکه های اجتماعی نظیر گوگل پلاس می تواند ارزش آن پست را بالا ببرد بنابراین هر از گاهی لا به لای پست هایی که منتشر می کنید مطالب قدیمی تر را نیز منتشر کنید تا برای آنها مجددا بازدید بگیرید .

دیجیتال مارکتینگ

 
400
16 بهمن 1396 - 17:09