مزایا و معایب افزایش فالوور در شبکه های اجتماعی

مزایا و معایب افزایش فالوور در شبکه های اجتماعی

همانگونه که در بازاریابی آنلاین برای همه ی کسب و کار ها تعداد بازدیدهایشان مهم است در بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز میطان فالوور ها و همچنین میزان تمایل آنها با پست ها بسیار مهم است

همانگونه که در بازاریابی آنلاین برای همه ی کسب و کار ها تعداد بازدیدهایشان مهم است در بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز میزان فالوور ها و همچنین میزان تمایل آنها با پست ها بسیار مهم است . در نگاه اول داشتن تعداد فالوور های بالا برای یک کسب و کار به منزله ی اعتبار بالای آن است ، اما باید توجه داشت که تعداد فالوور ها به صورت غیر واقعی نباشد . مسلما صفحه ی کسب و کاری که تازه راه اندازی شده است نمی تواند تعداد فالوور های زیاد داشته باشد . در عصر حاظر مشتریان می توانند به راحتی از میانگین لایک پست ها و میانگین کامنت ها تعداد فالوور های غیر واقعی را به راحتی تشخیص دهند . بنابراین در صورتی که مخاطب متوجه شود شما در کارتان تقلب کرده اید دلسرد خواهد شد . فراموش نکنید افزایش فالوور در بازاریابی شبکه های اجتماعی به منظور کسب اعتبار بیشتر است . با اشتباه انجام دادن این کار اعتبار فعلی خودتان را نیز از دست خواهید داد.
 

تاثیر فالوور در بازاریابی شبکه های اجتماعی

در بازاریابی دیجیتال هرگز نمی توان از تاثیر فالوور ها غافل شد . اما چگونگی افزایش تعداد فالوور ها بسیار مهم است . می توان تعداد فالوور خیلی زیاد داشت اما تعامل آنها با کسب و کار شما اندک باشد ولی تعداد فالوور کمتر ولی واقعی تر داشت . در واقع با وجود اهمیت تعداد فالوور های کیفیت آنها نیز بسیار مهم است . بنابراین توجه داشته باشید اگر قصد خرید فالوور دارید تا حد ممکن فالوور های واقعی خریداری کنید که پتانسیل تبدیل شدن به مشتری را داشته باشند .
 


مزایای خرید فالوور واقعی در شبکه های اجتماعی

داشتن تعداد زیاد فالوور واقعی از یک سو در نگاه اول می تواند برای کسب و کار اعتبار کسب کند و در وحله ی دوم تعامل بالای آنها با کسب و کار شما باعث می شود تا اعتماد بقیه ی افراد نیز به شما جلب شود . از طرف دیگر هدف اصلی از دیجیتال مارکتینگ صرفا ایجاد یک سرگرمی یا انتشار محتوا نیست و باید به گونه ای باشد که منجر به بازاریابی و فروش شود . بنابراین تا زمانی که شما فالوور های واقی نداشته باشید نمی توانید فروش خود را افزایش دهید . سعی کنید هزینه ی خود را صرف خرید فالووری کنید که بدانید در آینده برای شما سود آور خواهد بود .

shutterstock-Facebook-options.jpg

 

1923205.jpgمعایب خرید فالوور در بازاریابی شبکه های اجتماعی

بسیاری از کسب و کار ها قصد دارند صفحه ای قدرتمند بسازند و از آن طریق کسب درآمد کنند و برای سایر کسب و کار ها تبلیغات انجام دهند . در چنین مواقعی اگر تبلیغ دهندگان متوجه شوند شما فالوور های خود را خریداری کرده اید در واقع همه ی هزینه های صرف شده شما بیهوده خواهد بود و همچنین منبع در آمدزایی خود را نیز از دست خواهید داد . با وجود اینکه شما فالوور واقعی خرید کرده باشید . چنانچه مشتریان شما از این موضوع اطلاع پیدا کنند به ضرر شما خواهد بود . بنابراین علی رغم اینکه خرید فالوور واقعی و داشتن فالوور زیاد اهمیت دارد باید مراقب تاثیرات سو آن نیز باشید و در انجام این کار افراط نکنید .
 
نتیجه گیری
در بازاریابی اینترنتی برای کسب و کار ها بسیار اهمیت دارد که مورد تایید مخاطبان و مراجعه کنندگان باشد . یکی از راه کارهای خرید اعتبار داشتن فالوور زیاد در بازاریابی شبکه های اجتماعی است که با صرف هزینه می توان فالوور واقعی خریداری کرد ولی باید در خرید فالوور حساسیت فوق العاده به خرج داد تا بعد ها تاثیر سو بر بازاریابی و فروش کسب و کار شما نداشته باشد .
490
30 دی 1396 - 17:24