نرم افزار های مدیریت روابط عمومی

نرم افزار های مدیریت روابط عمومی

در این نوشته میخواهیم برخی نوشته های مدیریت روابط عمومی و کاربرد آن ها را برایتان شرح دهیم

اپلیکیشن‌های کاربردی در زمینه روابط عمومی

روابط عمومی از کارهایی است که نیاز به توانایی برای وظایف چند گانه دارد. وظایف در این زمینه برخی اوقات قدری متنوع میشوند که مسئولان روابط عمومی از کنترل کردن تمام آن ها عاجزند. به همین دلیل ،آشنا شدن با برخی ابزارها  و صرفه‌جویی زمان به مسئولان روابط عمومی یاری میدهد، بسیار ضروری و مهم هستند. در دنباله متوجه میشوید روابط عمومی launchsquad  چطور تمام کارهایشان را سر وقت و آن تاایم انجام میدهند.
اپلیکیشن وان پسورد

از ااصلی ترین دغدغه های روزمره ما در بازاریابی دیجیتال ، کلمات عبور زیادی میباشند که با آن ها سر و کار داریم . در راستای امنیت پسوردها، مجبوریم پسورد پیچیده استفاده کنیم و در اغلب اوقات آن ها را فراموش میکنیم و یا سخت وارد میشوند و زمان زیادی هدر میدهند. با این اپلیکیشن دیگر مجبور نخواهید بود که هر پسورد را وارد کنید . میتوانید هر رمز عبور مطمئنی وارد و از هر سیستمی به آن دسترسی پیدا کنید. تیم launchsquad معتقد است با این اپلیکیشن روزی 20-30 از هدر رفتن زمان جلوگیری میگردد.  

https-//blueprint-api-production.s3.amazonaws.jpg

 

اسلک مخصوص مدیریت پروژه ها و کارهای تیمی

اسلک یکی از مهمترین برنامه های مخصوص مدیریت پروژه تیمی برای روابط عموی است. این قابلیت وجود دارد با تک تک اعضای تیم یا به صورت گروهی  از راه کانال ارتباط برقرار کنید. اسلک این قابلیت را دارد با هم تیمی های خود ارتباط صوتی برقرار کنید. از ربات هایش برای کارهای مختلف بهره بگیرید و همینطور سایر اپ ها را به آن متصل کنید. تیم launchsquad اعتقاد دارد با این اپ روزانه ۳۰ تا ۶۰ دقیقه از وقت شما صرفه جویی میگردد. آن ها بر این باورند در صورت بکاربردن اسلک نمیتوانید عقب بروید.

مدیریت تیمی ترلو

از برنامه های مدیریت تیمی است که در صورت نبودش نمیتوان پروژه تیمی را درست هدایت کرد. پروژه ها در ترلو وارد میشود ، برای هریک تسکی تعیین میشود ، به هر تسک فردی را می افزایید و بعد به انجام رسیدن آن ، آرشیو میگردد. این اپ داراای رابط کاربری ، ساده است و کاربرپسند میباشد. گزینه دیگری هم وجود دارد به نام تلسکو که در واقع ورژن ایرانی ترلو میباشد. ترلو اپلیکیشنی عالی روابط عمومی است که فعالیت آن جزیی و زیاد میباشد.

فول کانتکت مخصوص مدیریت ارتباط

سی آر امی آنلاین میباشد که قابلیت ذخیره افرادی را که به آن ها نیاز دارید در خود دارا میباشد. همینطور که میدانید مدیران روابط عمومی اشخاص زیادی در ارتباطند ، کارکنان، مشتریان و اهالی رسانه؛ جهت اینکه این ارتباط با افراد صورت گیرد، نیاازمند سی آر امی قدرتمند هستید. شما میتوانید در بستر فول کانتکت اطلاعاتی را وارد کنید، تماس هایتان و عملیاتی که انجام داده اید را مکتوب داشتهخ باشید؛ به این ترتیب هیچ چیز فراموش نخواهد شد. هم‌چنین فول‌کانتکت جستجوهایی را در ارتباط با فردی که به سیستم اضافه کردید انجام خواهد داد و اطلاعات بروزتری را به سیستم اضافه خواهد کرد. این اپ بسته به مقدار ارتباطات زمان زیادی برایتان میگیرد.

اپلیکیشن پومودورو در میدیریت کردن زمان

اپلیکیشن پومودورو از روش های پومودورو استفاده میکند. این روش بر میدیریت کردن زمان بسیار تاکید دارد انسان امکان تمرکز طولانی رو یک موضوع را نداارد. به همین دلیل در فواصل زیاد بااید استرااحت کرد و تا دوباره به کار برگردند. این اپ قابلیت اجرا روی گوشی و کامپیوتر را دارد وو براساس نوع کارتان میتوانید از آن استفاده کنید. این به شما To do list ارائه میکند و بعد برای هر فعالیت ۲۵ دقیقه زمان میگذارد، پس از ۲۵ دقیقه کار پشت سرهم میتوانید ۵ دقیقه استراحت کنید و اگر تسک قبلی شما نیاز به فعالیت بیشتری داشت آن را گسترش دهید و دوباره ۲۵ دقیقه بیشتر برایش بگذاریم. دقیقا با اتمام ۲۵ دقیقه زنگی روی اپلیکیشن صدا میدهد و زمان شما را تعیین میکنید. بعد پایان این تسک، آن تسک تیک خورده و در آخر متوجه میشوید کدام تسک ها انجام و چه فعالیت هایی باید در پایان انجام شود.

نتیجه گیری

روابط عمومی در هر کسب و کاری جزو مهمترین ارکان میباشد و مدیریت کردن وظایف آن در عمل بسیار دشوار به همین دلیل نیاز است که از طریق راه هایی طوری این وظایف را انجام دهیم.

239
23 دی 1396 - 16:28