5 راه اشتباه در انجام طراحی واکنش گرا

5 راه اشتباه در انجام طراحی واکنش گرا

یکی از بزرگترین چالش های طراحان وب که این روزها با آن مواجه هستند ایجاد طرح واکنش گرا برای وب سایت آنان است.

یکی از بزرگترین چالش های طراحان وب که این روزها با آن مواجه هستند ایجاد طرح واکنش گرا برای وب سایت آنان است. این مسئله از این هم بدتر می شود زمانی که ، امکان دانستن راه و روش صحیح برایتان دشوار باشد. معمولا بزرگترین مشکل همراه با طراحی وبرنامه ریزی در رو به رو شدن با چالش در مقابل مجموعه ای از برنامه های نرم افزاری است. از آنجا که طراحی رسپانسیو در حال تحول می باشد، برنامه های نرم افزاری متعدد هم همچنین در عین حال در حال تحول وگسترش هستند. اما انتخاب مناسب ترفند کدام است! اگرچه ممکن است بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت طراحی رسپانسیو درچند ماه پیش هم اکنون راه اشتباهی باشد. این فرایند بهبود مستمر است. اکنون نگاهی به اشتباهاتی داریم که شما باید در حال برنامه ریزی برای وب سایت پاسخگو باید از انجام آنها اجتناب کنید .
غیر فعال کردن گزینه زوم(zoom)
آیا شما از طراحانی هستید بدون فکر و راه دوم این گزینه را انتخاب می کنید "user- scalable=no">"? شما در اشتباه هستیداگر تصور می کنید که کد پاسخگوی شما ترک خورده است! غیر فعال کردن گزینه زوم (zoom) و خارج کردن کنترل از دست کاربران کار اشتباهی است و موجب می شود آنان احساس حقارت بکنند.
عدم تعیین رفتار کاربران
خرده فروشان، احتمالا به دلیل عجله بیش از حد در فضای تلفن همراه اغلب تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان خود را فراموش می کنند. به این دلیل که تنها تجزیه و تحلیل نشان می دهد که اغلب بیشتر عملیات انجام شده و دستگاه هایی که عمدتا توسط مردم استفاده می شود کمک می کند تا شما به برخی از ورودی های بسیار مهم فرآیند طراحی دست پیدا کنید. نرخ تبدیل دیدن سایت از طریق دستگاه های تلفن همراه چیست؟ این عوامل نقش حیاتی در حصول اطمینان از تجربه تلفن همراه برای رفع نیازهای خریداران طراحی شده است.

اشتباهات طراحی رسپانسیو


استفاده از برنامه های مختلف برای طرح ها 
بسیاری از شرکت ها یک گام به جلو برداشته اند و برنامه ها همه در نرم افزاری برای طراحی ایجاد شده اند. با این حال، مسئله تنها با این راه حل برطرف نمی شود وبرای همه امکان پذیر نیست. به عنوان مثال، سیستم عامل تلفن همراه اغلب نیاز به توجه ویژه دارد. در حالی که ساخت یک وب سایت از ابتدا توسط iOS انجا م می شود ، طراحان وب معمولا از Cocoa و Xcode استفاده می کنند در حالی که ساخت یک وب سایت از ابتدا به این معنا نیست که این را می توان برای همه سیستم عامل استفاده کرد.
عدم توجه به مسائل مربوط به ناوبری
در صورتی که بیش از 3 مورد در منو وجود دارد، گزینه عاقلانه استفاده ازحالت کشویی است به جای اینکه همه آنها را در صفحه نمایش اتصالات نشان داد. همچنین در حال ساختن یک سایت تلفن همراه با طرحی است که اساسا در منوی مبتنی بر آیکون ایجاد شود.

فقدان آزمایش
آزمایش واقع باید قبل از ساخت سایت های عمومی انجام شود. اما طراحان وب وجود دارد و برنامه نویسان وب سایت پاسخگو را که بدون آزمایش به اندازه کافی کارهایشان را انجام می دهند. حداقل شما جریان کاربر در وب سایت رابرای برخی از مرورگرهای اصلی و نیز برخی از دستگاه های تلفن همراه بالا باید آزمایش کنید. تغییرات باید بلافاصله انجام شود.
همانطور که در هر یک طراحی وب برجسته آژانس طراحی وب سیدنی، ساختمان سایت های پاسخگو ارائه استعداد بزرگ برای کسب و کار و طراحان هستند. تنها pitfall است که به طور مداوم در حال تغییر است و از این رو هر طراح باید با کفایت و با انعطاف پذیری سر خود را در رقابت بالا نگه دارد.

این مقاله توسط مرتضی نجاری نوشته شده است.

1082
29 مهر 1394 - 12:53