مشکلات بازاریابی و غلبه بر آن برای همیشه

مشکلات بازاریابی و غلبه بر آن برای همیشه

آشنایی با مشکلات بازاریابی و غلبه بر آن ها با چهار نکته که در مطلب زیر برای شما بیان کردیم.

 برای بیشتر کسب و کار های کوچک ایستادن بر برابر مشکلات بازاریابی مساله ای دردناکی است آنها نمی دانند ا97ز کجا باید شروع کنند و یا تلاش های را برای بازاریابی محصولشان کجا متمرکز کنند.

مشتریان خود را با قول هایی متفاوت متقاعد کنید

محققان بازاریابی می گویند 80 درصد تصمیم های خرید بر اساس احساسات است وظیفه ی شما به عنوان بازاریاب حرفه ای اینست که نیازهای آنها را تشخیص داده و بفهمید نیازهای آنها را چگونه ارضا کنید.مردم می پرسند"برای من چی داره"، اگر بتوانید وارد حوزه ی احساسی آنها شوید، انها آنرا حس می کنند.

طراحی یک هویت ماندگار

مساله ی اصلی شما باید برقراری یک ارتباط قوی میان کسب و کار شما و مشتریان باشد این کار در واقع برندینگ است که می تواند شما را از رقبایتان متمایز کند.شما باید قبل از انجام هر گونه فعالیت بازاریابی ای اقدام به ساخت یک هویت برند قوی بکنید.

 

طراحی یک برنامه ی شخصی و قابل انجام

بازاریابی کاریی است که می کنید تا محصول خود را قابل دیدن، مطلوب، و پرسود کنید برنامه ی بازاریابی شما باید تصویر درستی از کسب و کار شما داشته باشد، و بتواند بر اساس مدل 4p برای شما تمرکز و جهت دهی ایجاد کند.طبق آمار 90 درصد کسب و کارهای کوچک هیچ برنامه ی بازاریابی ای ندارند، و اگر شما جزو آن 10 درصد باشید می توانید آنرا به مزیت رقابتی خود تبدیل کنید.توسعه ی برنامه ی بازاریابی بر اساس مدل 4p می تواند هر کسب و کار کوچکی را به یک مدل بزگ آن کسترش دهد.مشتریان شما را گسترش دهد، فروش را بیشتر کند و سود بیشتری روانه ی شما کند.

مدریت بازاریابی

 
بازاریابی و غلبه بر مشکلات

پیدا کردن هسته اصلی مخاطبین و برقراری ارتباط با آن ها

شما باید اول فکر کنید ابتدا چه کسی به محصول شما نیاز دارد و حاضر است آنرا بخرد اگر شما متخصص اطفال هستید، همواره با کودکان کار می کنید اما کودکان مشتریان شما نیستند، چرا که در واقع دستمزد شما و قرار ملاقات ها دست اولیای آنها است.هسته ی اصلی مخاطبین شما اولیا هستند.شما برای اینکه کودکان به مطب شما بیایند باید با اولیای آنها قرارداد ببندید.در حالی که بازاریابی هزینه های زیادی را در بر دارد، می توانید با هزینه کرد روی مشتریان هدف خود که به درستی تعریف شده اند هزینه ها را کاهش دهید.

 

نتیجه گیری
بیشتر کسب و کارهای کوچک هیچ گونه برنامه ی بازاریابی ای ندارند.اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید می توانید تنها با تمرکز روی این چهار تاکتیک بازاریابی خود را سامان دهی کنید.

 

 

224
4 آذر 1396 - 12:40