روشی جدید برای ساخت وب سایت با پوسته های پیش ساخته

روشی جدید برای ساخت وب سایت با پوسته های پیش ساخته

شما می توانید برای انتخاب نوع طرح پروژه خود در کمترین زمان با دیدن طرح های فوق العاده زیاد پیش ساخته , ایده اولیه خود را دریابید و بر روی قالبی که نزدیک به درخواست شماست تغییرات ایجاد کنید

بد نیست برای طراحی سایت از طرح های پیش ساخته برای درک ویژگی های قدرتمند این طرح ها نیز استفاده هایی بکنیم . طراحی های پیش ساخته عموما نمونه های از وب سایت نمی باشد بلکه بلکه می توانند به عنوان ابزاری برای ایجاد خلاقیت شما در طراحی جذاب تر و با کیفیت در در صفحات و مطالب محتوایی ایجاد کند.

یک هنرمند حرفه ای گاهی اوقات با یک صفحه سفید و ایده های خود می تواند موضوعات زیادی را که الهامات اوست ایجاد کند . همینطور یک طراح سایت می تواند با استفاده از طرح های پیش ساخته و خلاقیت و ایده های خود به موارد بهتری در طراحی دست پیدا کند .

برخی نمونه ها از قالب های پیش ساخته

طرح های وب سایت های زیر در تصاویر تنها قله ای از یک کوه ی عظیم می باشد که شما می بینید . شما می توانید برای انتخاب نوع طرح پروژه خود در کمترین زمان با دیدن طرح های فوق العاده زیاد پیش ساخته , ایده اولیه خود را دریابید و بر روی قالبی که نزدیک به درخواست شماست تغییرات ایجاد کنید همینطور می توانید پا را فراتر گذاشته و تا عمق بیشتری در طراحی ویرایش انجام دهید و امکانات و ابزار های مورد نیاز در ذهن تان را اجرا کنید و این موضوع به ذهنیت شما بستگی دارد که به چه میزان می توانید ارزش طرح را با ابزارهای طراحی خود افزایش دهید.

image0011.jpg

آپلود یک قالب پیش ساخته بر روی هاست شما تنها یک دقیقه زمان می برد و پس از آن شما می توانید هر ایده ای که به ذهن تان می رشد را بر روی طراحی پیاده کنید و ویرایش نماید . خواهید دید ویرایش این قالب ها بسیار ساده خواهد بود .

نحوه نصب , ویرایش و چیدن قالب های پیش ساخته

برای ویرایش و تغییرات قالب های پیش ساخته , شما نیازی به یک دفترچه راهنما و یا مطالب سنگین دیگر ندارید بلکه طرح بندی و ویرایش آن بسیار ساده خواهد بود که شما می توانید تمام مواردی که نیاز دارید را از ویدئو زیر ببیند که چطور کل پروسه تغییرات بسیار ساده است :

https://www.youtube.com/watch?v=dw0boQYXhn8

در ویدئو بالا مشاهده کردید که کار آپلود و ویرایش یک قالب در کل سخت نیست . همین موضوع را می توانید برای دیگر ویژگی های قالب ها نیز گفت. بیشتر قالب های آماده برای استفاده از نوع وردپرس و باقی تم هایی که نیاز به پرداخت برای استفاده دارند می باشند. زمانی که شما بعد از آپلود قالب شروع به ویرایش قالب می کنید این شما خودتان را پیدا کرده اید و تبدیل به متخصص ویرایش قالب های پیش ساخته در هر زمان و مکان می شود و به ایجاد صفحات مختلف می پردازید و درگیر نیازی به کار های خسته کننده و کدنویسی های معمولی در این روش نیست و شما می توانید دقت خود را بر روی جزئیات قالب داشته باشبد و در هر زمانی که تمایل داشته باشید عملیات ویرایش را متوقف کرده و از قالب استفاده نمایید .

image0051.jpg

کشف کلاس های جهانی پشتیبانی درباره همه چیز

گاهی اوقات زمانی که پاسخ سوال تان درباره محصول جدیدی که خریداری کرده اید را می شنوید شوکه می شوید . در باره نویسندگان قالب های وردپرس هم همینطور می باشد چرا که پشتیبانی مناسب آن ها همیشه وجود دارد هرچند برخی از آن ها راهنمایی های بهتری می کنند . نویسندگان قالب ها و توسعه دهندگان وب در وب سایت ها و فروم های زیادی پشتیبانی های استثنایی دارند چرا که شما در کمترین زمان پاسخ خود را از آن ها که سریع , مودب و آگاه هستند دریافت می کنید .

image006.jpg

لیست کوتاهی از قابلیت های اصلی قالب

قرار دادن یک لیست کوتاه از قابلیت های اصلی قالب ها کار آسانی نیست چرا که همیشه چندین چیز را شما پیدا می کنید که مورد علاقه تان نباشد و یا برخی ویژگی ها در صدر لیست مورد نظرتان قرار نگیرد . با این حال از ویژگی های این موضوع ارائه 100 قالب پیش ساخته وردپرس هست که با ویژگی های خود بسیار رقابتی با قالب های غیر رایگان بوده . شما می توانید از این لیست ها طرح و نوع طرح بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تنه با یک کلیک آن را دانلود نصب نمایید و یا آن را حذف کنید و یا ویژگی های قالب را کم یا زیاد کنید . این قالب ها عموما دارای ویژگی انعظاف پذیری زیادی برای اختصاصی سازی و تغییرات ویژگی ها و طرحی به عنوان پایه طراحی مورد نیاز شما می باشد .

Muffin Builder - بدون نیاز به مهارت در کد نویسی - تنها نیاز به کشیدن و رها کردن قطعات و موارد مورد نیاز خود بدون دانستن هیچ گونه کد نویسی دارید و می توانید از ویژگی های متعدد مفید که به شما اجازه هر کاری را در هر نوع صفحه می دهد استفاده کنید . Muffin Builder می تواند کمک زیادی به صرفه جویی در وقت شما برای ساحت صفحات با کد های پیچیده مانند آنچه در وب سایت های تجارت الکترونیک به صورت حرفه ای میبینید می کند .

Operations Central - پنل مدیریت - تنها کافیست تا طرح خود را آپلود کنید و شروع به ویرایش نمایید . آغاز ویرایش با پنل مدیریت یکی از ابزرا های مفید در مورد تغییرات قالب می باشد که موجب سفارشی سازی و اختصاصی سازی صفحات وب سایت می گردد . از هر راهی که شما انتخاب کنید , پنل مدیریت می تواند شما را قادر به ایجاد هر صفحه ای بدون نیاز به دانستن کد نویسی کند .

عموما در حالت عادی تم ها پاسخگو در برابر انواع مرورگر ها با هر سایزی و هر نوع سیستم عاملب می باشند و همینطور از نظر کد های RTL , WPML , SEO , WooCommerce کاملا آماده هستند . همچنین قالب ها برای سرعت بارگذاری کاملا بهینه سازی شده اند و با تماما مرورگر ها سازگاری دارند . به طور خلاصه باید بگوییم که ویژگی هایی که در یک قالب غیر رایگان انتظار دارید را می توانید در این قالب های پیش ساخته بیابید . طرح بندی قالب های امکان تنظیم و اضافه و یا کم کردن انواع ویژگی ها را دارد و شما می توانید با استفاده از این امکان صفحات منحصر به فردی را بسازید .

از دیگر ویژگی های قالب های پیش ساخته می تواند به طول عمر بالا برای استفاده از آن ها و به روز رسانی این قالب ها نام برد . همینطور شما در مورد نوع چینش ویژگی ها یا زمینه های سفارشی مورد نظرتان و رنگ آن ها هیچ گونه محدودیتی ندارید و حمایت از کلاس های جهانی که ارز این را دارد که دوباره به آن تاکید کنیم که می تواند یک پشتیبانی جهانی به شما ارائه دهد تا از تمام موضوعات و ویژگی ها ارائه شده استفاده نمایید .

خلاصه

image008.jpg

از شما دعوت می کنیم تا سری به قالب های پیش ساخته وب سپنتا بزنید و با جزییات بیشتر آن آشنا شوید . لازم است تا با ورود به این کتابخانه و دیدن قالب های پیش ساخته با فهرست کاملی از ویژگی های اصلی و دیگر ویژگی های قالب های مختلف درک بهتری از آن چیزی که میخواهید و چیزی که مورد نیاز دارید برای قالب متناسب با نیازتان بدست خواهید آورد.

875
12 مرداد 1394 - 1:30