معایب خرید فالوور

معایب خرید فالوور

با خرید فالوور شما می توانید اعضای کانال خود را افزایش دهید اما با یک مقایه ساده میان بازدید پست و تعداداعضا بقیه مخاطبین متوجه فیک بودن اعضا می شوند.

مطمئنا هر یک از شما برای پیشرفت کسب و کار خود از بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده کرده اید. شبکه های اجتماعی با رشد روز افزون خود توانسته اند دنیای بازاریابی را در دست گیرند . امروزه با ترفندی به نام افزودن مخاطبین فیک رو به رو هستیم در این مقاله می خواهیم به معایب استفاده از این روش بپردازیم .
 

 

آیا خرید فالوور در میزان رشد کانال تاثیر دار؟

امروزه با توجه به زیاد شدن رقبا  در کسب و کار و نقش مهم دنبال کننده همه ما به دنبال افزودن روزانه دنبال کننده و بالا بردن تعداد اعضاء در کانال خود هستیم. این وسوسه ما را به روش های غیر اخلاقی برای بالا بردن اعضا تشویق می کند. اما آیا این روش درست است؟ و اگر درست نیست، چرا و دلیل آن چیست؟ پاسخ کوتاه به این موضوع این است که این کار را تحت هر شرایطی نباید انجام دهید . . . که در ادامه سه مورد از دلایل اصلی و موجه برای این کار برای شما مطرح می‌کنم.ایجاد تعامل و انگیزه برای جذب مخاطب

همواره تعامل یکی از مهمتیرین نکاتی است که می تواند شما را در بهبود کسب و کار یاری دهد .اگر می‌خواهید مخاطبین شما برند شمارا دوست داشته باشند، باید بر ایجاد تعامل تمرکز داشته باشید. این تنها راه کسب اطمینان از این موضوع است که مردم شما و برند شمارا دوست دارند و هرروز انتشار محتوا از طرف شمارا دنبال می‌کنند. با افزایش یافتن میزان تعامل شما با مخاطبین و همین‌طور میزان تعامل آنها با شما احتمال افزایش پیدا کردن حداقل سود شما از کسب‌وکار خودتان هم افزایش پیدا می‌کند، پس بر جنبه اجتماعی بودن کسب‌وکار خودتان تمرکز داشته باشید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

تولید محتوااعضای فیک ساختگی و غیر قابل استفاده هستند

گاها شنیده ایم که دنبال کننده هایی که خریده می شوند واقعی هستند حتی برخی می‌گویند که فرد فروشنده تمامی این اکانت ها را در اختیار دارد و با هر یک از آنها به‌تناوب وارد صفحه شما شده و فعالیتی انجام می‌دهد. اما از این موضوع‌ها که بگذریم این موضوع به حد قابل تائید است که هرگز یک فرد واقعی و فعال و باهدفی معقول در راستای ارتباط با شما در پشت هیچ‌یک از این اکانت ها وجود ندارد.
 تفاوت دنبال کننده و مخاطب

اگر فکر میکنید که دنبال کننده همیشه با تعداد افرادی که پست شما را می بینند یکسان است کاملا اشتباه می کنید. شما به راحتی می توانید با مشاهده تعداد نفراتی که پست شما را می بینند متوجه شودید که همیه تعداد دنبال کنندگان با بینندگان یکسان نیست.معمولا تفاوت دنبال کننده واقعی از غیر واقعی با این مفهوم نمایان است. بنابراین نباید برافزایش تعداد اعضاء بدون توجه به افزایش تعداد مخاطبین تمرکز داشته باشید.

بازارایابی شبکه های اجتماعی

 

برای بالا بردن اعضا در شبکه های اجتماعی چه کار هایی لازم است.

در این قسمت قصد داریم ترفند های بالا بردن اعضای کانال شبکه های اجتماعی را آموزش دهیم تا شما عزیزان بتوانید با ترفند های زیر دیجیتال مارکتینگ خود را گسترش دهید
 

تولید محتوای آموزشی و سرگرم کننده

سعی کنید طوری تولید محتوا کنید که مخاطب را سرگرم کرده و جنبه های آموزشی داشته باشد. این عمل باعث میشود موجب افزایش تعامل شما با مخاطبین گردد در این صورت می تواننید دنبال کنندگان زیادی را جذب کنید.

حفظ تعامل با اعضای کانال

یکی از ترفند های اساسی جذب دنبال کننده حفظ تعامل با مخاطبین است .سعی کنید با طرح پرسش و پاسخ مخاطب را به چالش بکشید . از ترفند گفت و گوی مستقیم هم استفاده کنید ،بدانید که این ارتباطات همیشه تأثیر مثبتی بر تعامل شما و میزان تعامل آنها با شما خواهد داشت.

در ساعات معین محتوا را انتشار دهید.

از نتایج و تحلیل‌های آماری تعامل خود با مخاطبین استفاده کنید، اگر به نتایج این تحلیل‌ها دسترسی دارید، به‌راحتی می‌توانید متوجه شوید که در چه ساعتی باید محتوای خود را منتشر کنید که بالاترین و بهترین نتایج را کسب کنید و همچنین چه نوع محتوایی بالاترین نتیجه را برای شما دارد.

Increase-youtube-subscribers.jpg

 
نتیجه گیری
برای پیشرفت در بازاریابی شبکه های اجتماعی نیازی به خرید فالوور یا دنبال کننده نمی باشد بلکه شما می توانید با تولید محتوا سرگرم کننده و آموزشی و انتشار آن در ساعات مختلف شبانه روز می توانید مخاطب جذب کنید و به بازاریابی اینترنتی خود کمک کنید.
237
22 مهر 1396 - 17:44