جشن تولد ده سالگی وردپرس

جشن تولد ده سالگی وردپرس

در این ده سال وردپرس به قشر های زیادی مانند نویسندگان , عکاسان , هنرمندان , ناشران و صاحبان کسب و کار سرویس داده استامسال مصادف شده با تولد 10 سالگی WordPress.com وردپرس , در این ده سال وردپرس به قشر های زیادی مانند نویسندگان , عکاسان , هنرمندان , ناشران و صاحبان کسب و کار سرویس داده است و ما خرسندیم که وردپرس توانسته به میلیون ها نفر در جامعه کمک کند.

نگاه کوچکی به پیدایش وردپرس : در سال 2003 پروژه ای متن باز توسط Matt Mullenweg معرفی شد که وردپرس نام داشت که به صورت رایگان ارائه می گردید . و در سال 2005 برای جنبه تجاری به شرکتی تجاری تبدیل گشت .

در این ده سال 2.5 میلیارد پست در وب سایت ها و 3 میلیارد نظر و کامنت در وب سایت ها توسط وردپرس ارائه شده است . در کل نظریه وجودی وردپرس برای کمک و ارائه خدمات به ناشران و وبلاگ نویسان و صاحبان کسب و کار و کار آفرینان می باشد . نمونه های تجاری زیادی برای کسب و کار های مستقل در وردپرس طراحی شده است مانند WooCommerce , Jetpack , Akismet و VaultPressو Polldaddy , Cloudup و ... که می توان از آن به عنوان یک رکورد عالی در زمینه تجارت الکترونیک نام برد.

همچنین می توان وردپرس را علاوه بر یک پلت فرم مناسب برای نشر اطلاعات در سطح جهان به عنوان یک شرکت جهانی در دنیای اینترنت نیز نام برد چرا که در حال حاضر وردپرس دارای 400 کارمند از راه دور و پیشتیبان در خانه دارد که این نشان از گسترده بودن این شرکت در سطح جهان می باشد و همینطور این تعداد با استخدام ادامه دار کارمندان رو به افزایش می باشد.

و وردپرس تازه شروع کرده است : در حال حاضر میزان 24 درصد از وب مستران در دنیای اینترنت از وردپرس استفاده کرده و وردپرس 24 درصد از وب سایت های اینترنت را پشتیبانی می کند که البته وردپرس نیز معتقد است این میزان نیز برای افزایش قدرت این شرکت باید افزون تر گردد تا به خلاقیت , افکار و کسب و کار شما رونق بیشتری دهید . در اینجا تشکر میکنیم از جامعه وردپرسی ها و رو به پیشرفت برای ده سال آینده .


ده سال از وردپرس با شماره و اعداد :

تعداد کل پست ها
2.5 میلیارد
نوشته شده با استفاده از وردپرس و جت پک

تعداد زبان های وردپرس
137 عدد
در تمام 2.5 میلیارد پست استفاده شده است.

تعداد نظرات
3 میلیارد
شامل صحبت ها کلمات دلگرم کننده و بحث و گفتگو های جذاب


طولانی ترین عنوان در وردپرس :

19176 کلمه
در یک پست در وردپرس

طولانی ترین پست منتشر شده
10 میلیون کلمه
کلمات برای نشر اطلاعات با دیگران 

پیام های پشتیبانی فنی
2.3 میلیون
بین مشتریان وردپرس و مهندسان فنی شاد وردپرس

790
7 تیر 1394 - 14:08