برند های تصویری

برند های تصویری

مک دونالد پس از سال ها حضور در بازارهای جهانی و عرضه فست فود در بزرگترین رستوران های زنجیره ای جهاانی، به این ایده دست یافت

مک دونالد پس از سال ها عرضه فست فود و تجربه بسیار روشی را توانست; پیدا کند که نتیجه آن موقیت بیشتر برند است. برای رسیدن به موفقیت بیشتر احتیاجی به استفاده از آرایه های نوشتاری ندارد.

ایده مک دونالد برای یشرفت برند 

مک دونالد پس از سال ها حضور در بازارهای جهانی و عرضه فست فود در بزرگترین رستوران های زنجیره ای جهاانی، به این ایده دست یافت : که برای رسیدن به موفقیت بیشتر احتیاجی به استفاده از آرایه های نوشتاری ندارد.

با همکاری با TBWA پاریس، برند مک دونالد با گرفتن رویکردی ، مجموعه ای از تصاویر نمادین غذاهایش را که از رنگ های زیادی تشکیل شده برای تشخیص راحت برای مشتریان به نمایش گذاشته است. پیکتوگرام تصویری است که اطلاعات مفیدی درمورد موضوعی به ما می دهد. پرطرفدارترین منوی کم دونالد که از غداهایی مانند : چیزبرگر، سیب زمینی سرخ شده، بستنی و مغز گردو، و....و همین باعث شد از دوم ژوئن 2014 در بیش از 2700 رستوران در سراسر فرانسه به دید همگانی گذارده شده است.
نیازی به نام بردن محصولات برند نیست. شما به سرعت آن ها را شناسایی میکنید. یعنی دیگر نیازی به سخنرانی های فراوان و نوشته های طولانی برای معرفی غذا های برند نیست،
همه می دانند که هر غذای برند چه مزه ای می دهد. علت حضور کمپینی که یک سال پیش برای همین موضوع به راه افتاد نیز بر مبنای این فکر ساده است که: دیگر نیازی به زیاده گویی نیست.
نتیجه گیری
که برای رسیدن به موفقیت بیشتر احتیاجی به استفاده از آرایه های نوشتاری ندارد. انتخاب تصاویر مناسب می توانند منظور شما را به مشتری برساند.

fast-59999.jpg

fast-599939.jpg

253
11 شهریور 1396 - 12:33