ششمین قانون ایجاد یک برند

ششمین قانون ایجاد یک برند

ششمین قانون ایجاد یک برند کیفیت است که از زبان ال ریس برای شما باز گو می کنیم.


ششمین قانون ایجاد یک برند قانون کیفیت است که از زبان ال ریس برای شما شرح خواهیم داد. داشتن کیفیت بالا باعث بالا رفتن اعتبار محصول شما در بین محصولات مشابه می شود.

قانون کیفیت - ششمین قانون خلق برند

ششمین قانون ایجاد  برند قانون کیفیت است که از زبان ال ریس برای شما شرح خواهیم داد. کیفیت یک عامل بسیار مهم است،اما نه نام تجاری ، تنها با کیفیت ساخته نمیشود. همه فکر میکنند می توانند کیفیت خوب را از بد را تشخیص دهند اما در حقیقت این گونه نیست.آیا بنظر شما ساعت رولکس زمان را بهتر نشان می دهد؟ آیا اتومبیل بنز کمتر از تویوتا مشکل؟ آیا طعم و مزه کوکاکولا بهتر از پپسی است؟ برخلاف این که کوکاکولا بیشتر از پپسی فروش دارد اما بسیاری بر این باورند که طعم پپسی بهتر از کوکاکولااست. عده ی زیادی فکر می کنند برای ایجاد نام برند، باید کیفیت عالی داشت. اما در حقیقت این گونه نیست. ساخت نام برند بر پایه ی کیفیت کالا، به اندازه ساختن خانه بر روی شن و ماسه است. محصول شما باید کیفیت خوبی داشته باشد اما اگر به این فکر می کنید با کیفیت خوب بازار را در دست خواهید گرفت، این فکر کاملاً اشتباه است.
معمولا داشتن نام و شهرت بهتر در شرایط یکسان کیفیت موفقیت شما را در خلق برند بهتر خواهد کرد. از یاد نبرید آن هایی که خریدار ساعت رولکس هستند نمی خواهند با این کار خود را وقت شناس نشان دهند بلکه می خواهند قدرت خرید خود را در خرید یک ساعت گران قیمت به دیگران نشان دهد.
بهترین راه این است که در انبوهی از محصولات مشابه، با ارزش گزاری یکسان، به عمده ، کالای خود را گران تر ارزش گذاری کنید و پس از آن از خودمان بپرسیم که چه خصوصیتی را به محصول خود اضافه کنیم تا این قیمت بالاتر توجیه شود.

download

 

rolex-cosmograph-daytona-green-dial-18k-yellow-gold-oyster-men-s-watch-116508grso.jpg

نتیجه گیری
برای ایجاد یک نام برند با کیفیت بالا، شما ناگزیر از محدود ساختن دامنه ی خود و ترکیب آن با نامی بهتر و بهایی بالاتر هستید.

187
4 شهریور 1396 - 16:46