ساخت برند شخصی

ساخت برند شخصی

ساخت یک برند شخصی و عوامل مورد نیاز در ساخت یک برند شخصی.

 

در این مطلب من شرایط لازم برای ساخت برند شخصی را  برای شما شرح خواهم داد. با استفاده از این مراحل می توانید برندی قدرتمند و بدون مشکل بسازید و همچنین مخاطبین زیادی جذب کنید.

فواید داشتن یک برند شخصی

داشتن گروهی از مشتریان همیشگی
داشتن شریک های تجاری قوی
فرصت های بسیار پیش رو برای مدیریت و هدایت امور
فرصت های بسیار برای معرفی ایده ها
فرصت های بسیار برای دست یافتن به بازارهای خاص
داشتن اعتبار و اعتماد بالا در میان مخاطبان

personalbrandingstampsdfsfs.jpg


مراحل داشتن یک برند شخصی قدرتمند

 

025-letter-a.png

اصیل بودن

هیچ کاری به جز واقعیت انجام ندهید. هب این بیندیشید که چه چیزی شما را جذب می کند. برند را بر اساس نقاط قوت خود بسازید. در حقیقت یکی از اصلی ترین مرحله ساخت یک برند شخصی شناخت نقاط قوت است به همین دلیل این برند شخصی باید بر اساس این نقاط قوت ساخته شود.

026-letter-b.png

ساخت یک وب سایت یا وبلاگ

داشتن یک وب سایت اولین گام برای ایجاد برند شخصی است. شما یاد یم وبلاگ راه اندازی کنید و هنگامی شروع به کار کنید هیچ توقفی در کار نیست. با قدرت گام بردارید وبه جلو حرکت کنید، هر چیزی که فکر میکنید لازم است مخاطبان شما آن ها را بدانند به آن ها ارائه دهید.

 

024-letter-c.png

استفاده محتوا های با ارزش

محتوا های با ارزش باعث جذب زیادی می شود. ترکیبی جذاب از محتویات سازنده و درستارائه دهید تا اعتماد و اعتباری که برند شما نیاز دارد را بدست بیاورد.

017-letter-d.png

رفع احتیاجات مخاطبان

احتیاجات مخاطبان خود را پیدا کنید و روی آن ها تمرکز کنید. شما باید مشکلات آن ها را پیدا کنید و مشخص کنید که به چه صورت می توانید به آن ها کمک کنید. همیشه در حال مطالعه باشید، صرفاً به خدمت کردن به مخاطبانتان فکر کنید.

 

023-letter-e.png

انتشار خبرنامه

در وب سایت خود پست الکترونیک مخاطبان تان را البته با اجازه آنها دریافت کنید و بطور مرتب با آنها از طریق خبرنامه در ارتباط برقرار کنید.

021-letter-f.png

تمرکز

برندهای غیر شفاف از بین خواهند رفت. به طور دقیق توضیح دهید که برند تان قرار است که با ذهن چه مخاطبانی ارتباط برقرار کند و آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

 

015-letter-g.png

طراحی گرافیکی لوگو

هر آنچه که می سازید باید تداوم داشته باشد. ساخت آرم یا لوگو با رنگ های مختلف ، زیبا و میزان طراحی که که بازنمایی خوبی از برند شما می کند، بسازید.

013-letter-h.png

در کمک به دیگران پیش قدم باشید

منتظر نمانید که فرصت ها به سمت شما سرازیر شوند. دنبال راه هایی باشید که کمک کننده باشند. برای کمک به مخاطبانتان پیش قدم باشید.

 

014-letter-i.png

ارتباط با افراد تاثیرگذار

رهبران کسب و کارها را پیدا کنید. سعی کنید در اطراف شما بهترین هاو افراد حرفه ای تاثیرگذار باشند، سپس راه هایی را پیدا کنید که همواره با آنان در تعامل باشید.

010-letter-j.png

ارتباط با گروه های مربوط به کارتان

تلاش کنید در شبکه های اجتماعی در گروه هایی دررابطه با کار شما فعایت می کنند میکنند عضو شوید و در آن گروه یک فعال موثر باشید.

 

008-letter-k.png

کلمات کلیدی شما در موتورهای جستجو

توجه کنید که مخاطبان با چه کلماتی شما را پیدا می کنند و سعی کنید با آن کلمات در صدر موتورهای جستجو باشید.

007-letter-l.png

اشتیاق داشته باشید

اشتیاق یک "حس قوی علاقه و ذوقی است که شخصی را مصمم به انجام کاری می کند". بدون آن که اشتیاق لازم را داشته باشید، نمی توانید یک برند شخصی نیرومند بسازید.

 

020-letter-m.png

شبکه اجتماعی لینکدین

یکی ازر کسب و کار لینکدین است . این شبکه اجتماعی قدرتمند را جدی بگیرید و بر کار در آن شبکه اجتماعی تسلط پیدا کنید.

005-letter-n.png

حضور در رسانه ها

سعی کنید به شکل های مختلفی در رسانه ها حضور داشته باشید. رسانه ها ابزار شگفت انگیزی در جهت ارتقا برند شما هستند.

 

012-letter-o.png

ارتباط برقرار کنید

سعی کنید با همه ی افراد ارتباط برقرار کنید و این ارتباط را گسترش دهید. به عقیده من انسان های برونگرا از این موضوع بسیار استفاده می برند.

022-letter-p.png

بیان نظرات

همیشه نظرات و عقایدی پایدار داشته باشید و و عقایدتان را محکم بیان کنید. به عبارت بهتر روش های کاری مشخص داشته باشید . به طور واضح برای آن ها بیان کنید.

 

004-letter-q.png

عکس

چهره شما باید برای بیشتر افراد آشنا باشد و در سراسر شبکه های اجتماعی معرفی شود. در این مورد صرفه جویی نکنید. یک حرفه ای را استخدام کنید تا از شما عکس بگیرد و عکس خود را بطور مستمر در شبکه های اجتماعی و رسانه هایی که ممکن است منتشر کنید.

019-letter-r.png

شنونده خوبی باشید

از کسانی که بر سر راه شما قرار می گیرند، بخواهید که از کارشان و ایده هایشان برای شما بگویند و سپس به دقت گوش دهید. همه دوست دار یک شونده خوب هستند.

 

018-letter-s.png

شناختن

به تنهایی به هدفهای تان دست پیدا نمی کنید. هر کسی که می تواند در توسعه و پیشرفت برندتان نقشی داشته باشد آن ها را شناسایی کنید و درخواست کمک کنید.

016-letter-t.png

ساخت شعار
برند شما تعهدی در درون خود داشته باشد. به آنچه اعتقاد دارید همان را تبدیل به شعار کنید و تلاش کنید شعاری فراموش نشدنی برای خود ایجاد کنید و آن را منتشر کنید.

 

011-letter-u.png

مطالعه کنید

تلاش کنید همیشه مطالعه کنید و دانش خود را در زمینه کاری تان افزایش دهید. شما برای ساخت برندتان لازم است به یک مشاور مورد اعتماد و متعهد تبدیل شوید.

009-letter-v.png

روانشناس باشید

برندهای ضعیف تنها بر روی مباحث منطقی تمرکز می کنند. برندهای قوی استفاده موثر از احساسات مخاطبان راا لگو کار خود قرار می دهند. برای ساخت برند شخصی، موضوعی که باید در آن ماهر شوید روانشناسی است.

 

006-letter-w.png

صدا

نکته افراد بخوبی به یاد می آورند که شما چه احساسی به آنها داده اید. آنچه شما می گوید مهم است اما چطور آن را بیان می کنید از آن نیز مهم تر است. پس بنابراین یک صدای منحصر بفرد را برای خودتان پرورش دهید. من معتقدم که شرکت در کلاس های فن بیان برای شما که می خواهید یک برند شخصی قوی داشته باشید یک الزام است.

002-letter-x.png

اولین قاعده

اولین قاعده با احساس در نوشتن، بکار بردن اول شخص است. شما "من" هستید. خواننده "شما" هستید. اگر می خواهید آنها را تحت تاثیر قرار دهید به شکل مکالمه ای بنویسید و مطالب خود را منتشر کنید.

 

003-letter-y.png

افراد را تحت تاثیر خود قرار دهید

خاصیت یک برند شخصی نیرومند این است که مردم را دوست داشته باشید و انها تحت تاثیر رفتار و منش شما باشند و همیشه از شما تعریف کنند. در اینصورت است که راجع به شما صحبت خواهند کرد.

001-letter-z.png

تحلیل کنید

با استفاده از ابزارهای مختلف تحلیلی آنلاین رفتار مخاطبان وب سایت خود را همواره تحلیل کنید و ببینید که چه بخش هایی از وب سایت شما برای آنها جذابیت دارد. سپس سعی کنید هر روز وب سایت خود را گسترش داده تا مخاطبان بیشتر از وب سایت شما استفاده کنند.

 

 نتیجه گیری 

برای داشتن یک برند شخصی قدرتمند باید از مراحل بالا پیروی کنیم و آن ها را به عمل برسانیم همچنین داشتن برند شخصی فواید بسیاری دارد مانند : داشتن گروهی از مشتریان همیشگی و.... پس مواردی در ساخت برندتان استفاده کنید.

 

239
1 شهریور 1396 - 12:30