هشت نکته مهم را در طراحی ایده برندینگ

هشت نکته مهم را در طراحی ایده برندینگ

نکاتی مهم درمورد ایده های برندینگ و روش هایی برای پذیرفتن ایده شما.

چند نکته در رابطه با طراحی ایده برندینگ و راه کارهایی برای پذیزفتن ایده شما. با استفاده از هشت نکات زیر میتوانید ایده تان را برای دیگزان مطرح کنید و مورد قبول واقع گردد.

 

چند نکته در رابطه با  طراحی ایده برندینگ

چرا ایده هایی که برای برندینگ بیان می شود هیچ وقت به نتیجه مورد نظر نمی رسد؟ چه راه هایی برای اینکه دیگراه ایده های شما را بپزیرند پیشنهاد می کنید ؟

• برای این که دیگران را وادار به پذیرش ایده جدیدی بکنید باید مشکل را واقعی و فوری نشان دهید. مشکل را طوری مطرح کنید که بقیه بتوانید واقعا آن را حس کنید، نه اینکه مجبور به تصور آن شوند. به آن‌ها دلیل قانع کننده ای برای تغییر بدهید.

• در راستای تمایلات مردم گام بردارید. درک کنید که دلیل رفتارشان چیست و بر چه اساسی تصمیم میگیرند.

• ایده برندینگ شما باید زندگی را برای مردم راحت تر سازد. تلاش کنید مشکلات مردم را حل کنید نه مشکل خودتان را.

• نتیجه آخر کاری که میکنید را پیش بینی کنید ، احساسی که که به کاربران منتقل می‌کنید قوی‌تر از چیزی است که در حال حاضر از برند شما دریافت می‌کنند. تضمین کنید راه حلی که برای مشکلاتشان دارید به اندازه کافی تاثیرگذاراست.

• کاری کنید که ایده‌تان پخش شود. مردم از هم الگو برداری میکنن و حرف یکدیگر را گوش می دهند. هنر این است که کاری کنید بقیه راجع به ایده شما با کسانی که به آن‌ها اعتماد دارند، صحبت کنند.

• دنبال نقاط مشترک بین خود و مخاطبانتان باشد. . مردم ایده‌ها را از کسانی که قبولشان کرده‌اند بیشتر می پذیرند.

• با بیان دلایل خوب به مخاطبانتان نه تنها ایده شما را را قبول می کنند همچین در پیشرفت آن هم به شما کمک میکنند. کاری کنید که با اشتراک ایده شما احساس غرور کنند و یا اینکه طرفداران بیشتری در شبکه‌های اجتماعی و یا در میان بقیه بدست بیاورند. در حداقل ترین حالت ممکن مراقب باشید کاری نکرده باشید که از اشتراک گذاری ایده شما احساس حماقت کنند.

 

light-bulb-with-the-word-idea-1214-154.jpg

 

کمپین تبلیغاتی-شیر گرفتی


کمپین تبلیغاتی-شیر گرفتی؟ با قسط برندینگ در حوزه سلامت درسال 1993 در آمریکا شکل گرفت ولی علیرغم شهرتش به موفقیت مورد نظر نرسید. دلایل آن را در این نوشته زیر دنبال کنید.

در سال 1993 یک مؤسسه دولتی در آمریکا کمپین تبلیغاتی برای افزایش سطح سلامت جامعه با مصرف شیر به راه انداخت.
این کمپین که با شعار شیر گرفتی همراه بود نشانه ی آن رد سفیدی بود که که بعد از خوردن شیر روی لب باقی می ماند.
با گرفتن تصویر از رد سفید باقی مانده بر روی لب افراد مشهور این کمپین به شهرت بسیاری رسید ، و عده ی زیادی از این اشعار برای تبلیغات محصولات خود استفاده کردند.
نکته جالب این کمپین اینجاست که هیچ وقت منتهی به فروش بیشتر در جامعه نشد و در آخر به دلیل بازخورد کم به فراموشی سپرده شد.

نتیجه گیری

به طور  کلی برای این که مردم به ایده هایمان اهمیت بدهند و ار آن استقبال کنند باید ایده را به گونه ای برای آن ها بیان کنیم که متوجه بشوند که این ایده کدام یک از مشکلات آن ها را حل می کند تا در راستای توسعه آن به ما کمک کنند.

195
30 مرداد 1396 - 12:31