مشاور و مجری فناوری اطلاعات وب سپنتا | معرفی شرکتمعرفی شرکت وب گستر سپنتا

د در دنیای پیچیده امروزی رقابت در عرصه تجارت و صنعت با وجود قدرتهای بزرگ اقـتـصادی ایـن حـوزه بیش از هر چیز مستلزم رعایت اصـول و قواعد خاصی است که دارا بودن افکار هوشمـندانه و عــمیق در قالـب رویکرد متفاوت در زمینه تبلیغات لازمه آن است.
شرکت سپنتا، با بهره گیری از متخصصان امر و با توجه به تجارب خود آماده ارائه خدمات در زمینه مشاوره راه کار های کسب و کار، مشاوره فناوری اطلاعات، مدیریت تبلیغات و افکارسنجـی بازار، اجرای کارتابل پروفایل و اتوماسیون آنلاین دارای غرفه آنلاین برای جامعه مخاطبان صاحبان کسب و کار، طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی، طراحی وب سایت تجاری، شخصی و سفارشی برای  افراد، شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی ، پروژه های مالتی مدیا برای ادارات ، بانک ها و شرکت های خصوصی و دولتی می باشد .

توانایی شرکت وب سپنتا طراحی وب سایت تجاری سازمانی اتوماسیون تحریریه خبر

توانایی سپنتا

س سپنتا بـر پایه تجربه چند سـاله خود، توان مدیریتی و شناخت بازار فعالیت های تخصصی خویش، توانـسته است با ارائه خدمــات برتر به مشتریان در فضای تجاری فعلی همواره به عـنوان بازوی مشاوره، درخدمت شـرکـت ها و مؤسسات بزرگ و مهم کـشور باشد. کنسرسیوم مشاوران و طراحان سپنتا مجموعه ای است که توانمندی های یاد شـده را درقالب ایده ها و افـکار نویـن در راستای مســیری صحـیح به کار می بندد.
نوآوری، مشتری مداری،‌ سرعت عمل، دقت، ارائه سرویس مناسب و خدمات پشتیبانی موثر در حداقل زمان ممکن عواملی هستند که پیوند مستحکمی بین مشتریان و سپنتا برقرار ساخته اند. این نکات وجوه تمایز سپنتا از شرکت های همکار می باشد.

وب سپنتا | وب گستر سپنتا | شرکت وب سپنتا

مشخصات ثبتی شرکت سپنتا

عنوان شخصیت : وب گستر سپنتا
استان ثبتی : تهران
واحد ثبتی : تهران
آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان شریعتی - ابتدای دو راهی قلهک - روبروی بیمارستان ایران مهر - بین کوچه شهرام و مسعود - پلاک 1354 - واحد سه - سپنتا
شناسه وب سایت: Web Sepanta Co. E-mail: [email protected] within whois.com
FB Twitter Google+
 
8636
22 اردیبهشت 1394 - 12:18