Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

طراحی لوگو سپنتا

طراحی لوگو و آرم وب سپنتا

ارائه پلان های مختلف طراحی لوگو متناسب با نیاز شما

ویرایش ایده اولیه طبق نظر شما

طراحی و اجرا توسط تیم مجرب گرافیست

طراحی ست اداری سپنتا

طراحی ست اداری وب سپنتا

طراحی ست اداری متناسب با آرم سازمانی

طراحی پكیج كامل ست اداری

طراحی كاراكتر و شخصیت پردازی

طراحی بروشور و پوستر های تبلیغاتی

اجراب ایده های جدید در كاتالوگ جهت شركت در نمایشگاه های مختلف

طراحی لوگو | آرم و علامت تجاری | طراحی نشانه

جایگاه فعلی :

لوگو یا نشانه چیست ؟

لوگو ، نشان واره ، نشانه یا آرم نمادیست كه به كمك آن مفهوم كاری و یا برند تجاری در یك نگاه مشخص می گردد، به كمك یه لوگو مناسب می توان مفهوم كاری را كه در قلب یك شركت و یا سازمان نهفته است به نمایش گذاشت.

یك لوگو مناسب به دور از پیچیدگی های آن بایستی مفهوم خود را به بیننده برساند و به سادگی به ذهن سپرده شود تا هر بتواند رد پایی از شركت یا سازمان صاحب آرم را مشخص سازد.

لوگو ها با نماد درون خود و یا نوشته و ساختار خود معرف توانایی هر شركت ، سازمان و یا موسسه ای بوده و همواره در درون خود سخنی را بیان می كنند كه یا در یك نگاه مشخص است و یا نیاز به تامل دارند.

طراحی لوگو آرم سمبل نماد نشانه نشان نوشته پیكتوگرام لوگو تایپ مونو گرام

طراحی لوگو آرم نماد نشانه سمبل نشان نوشته پیكتوگرام لوگو تایپ مونو گرام

چرا لوگو طراحی كنیم ؟

تاریخچه حضور لوگو یا نشانه در دنیا به دوران غارنشینی باز میگردد و از آن زمان مردم جهت اطلاع رسانی از المانها و اشكال جهت اطلاع دهی به دیگران استفاده می كردند بنابراین می توان به این نكته دست یافت كه حضور یك لوگو ، ارایه كننده مفهومی بصری برای بیننده است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

طراحی لوگو یك امر زمانبر و فوق العاده حساس است. متخصصان گرافیك باید بتوانند نیاز مشتری را آنالیز كرده و اتود های مربوط و مورد قبول به كارفرما ارا‌یه كنند.

در طراحی لوگو از المان شناسی و نماد شناسی و مفهوم گرایی المانهای مربع و دایره و مثلث استفاده می شود تا بتوان مفهوم ذات لوگو و آرم را بصورت گویا تر ارایه كرد و شاخص ترین فرایند موجود در عملكرد یك شغل را بصورت بصری نمایش داد.

لوگو یا نشان تجاری هویت یك سازمان یا شركت بوده و به كمك آن هم نام شركت و هم حوزه فعالیت آن به نمایش گزارده می شود و طراحی آرم شركت از اهمیت بی شماری برخوردار است تا آنجا كه یك لوگو مناسب و مفهومی می تواند در محبوبیت یك برند تاثیر بی شمار داشته باشد.


چگونه لوگو طراحی می شود ؟

در طراحی لوگو آیتم های مختلفی درگیر است و شناخت فعالیت سازمان یا شركت اولین مرحله كار است، پس از شناخت دقیق توانایی ها و حوزه فعالیت یك شركت و نیاز و نظر كارفرما یكی از مدل های طراحی لوگو انتخاب می شود.

همواره فرایند طراحی نشانه از اتود زدن روی كاغذ شطرنجی و مفهوم گرایی روی المانها و سمبل نگاری آغاز می شود و فقط رنگ سیاه و سفید قالب اصلی كار را تشكیل می دهد. لوگوهایی كه از ابتدا بصورت رنگی و یا توسط نرم افزار های طراحی پیاده سازی می شوند معمولا در ارایه مفهوم ناتوان تر هستند.

پس از طراحی چند اتود لوگو و دریافت نظرات كارشناسی تیم طراحی لوگو حرفه ای ، چند اتود انتخاب شده و روتوش می شوند و جهت دریافت نظر كارفرما ارایه می شوند و در نهایت پس از ادیت و ویرایش اتود ها رنگ آمیزی روانشناسی شده و دیحیتال شده و تحویل میگردند.

طراحی حرفه ای لوگو طراحی آرم تجاری نماد نشانه سمبل نشان نوشته پیكتوگرام لوگو تایپ مونو گرام

طراحی حرفه ای لوگو سپنتا انواع طراحی آرم تجاری نماد نشانه سمبل نشان نوشته پیكتوگرام لوگو تایپ مونو گرام لوگو

لوگو، آرم، سمبل، نشانه، نماد ؟!

لوگو ، آرم ، سمبل ، نماد ، نشانه ، نشان نوشته ، مفهوم و هویت و اصالت یك نام را نشان میدهند در حالیكه ذاتا با یكدیگر از نظر خلاقیت و كاربری متفاوت هستند.

  • لوگو یا نشانه : طرحی گرافیكی خلاقانه و منحصر بفرد مفهومی یا بی معنا
  • نشانه تصویری : طرحی گرافیكی و بصری ( پیكتوگرام لوگو )
  • نشان نوشته : طرحی نوشتاری و بصری ( لوگو تایپ )
  • نشانه تلفیقی : تركیبی از پیكتوگرام و لوگو تایپ
  • نشانه تك : طرحی از حروف اول نام تجاری ( مونو گرام )
  • سه بعدی : گونه جدید طراحی پرسپكتیو لوگو دیجیتال
 

چرا لوگو توسط متخصصین سپنتا طراحی شود ؟

طراحی نماد در عین سادگی كار بسیار دشواری است و نیاز به تجربه ، شناخت و تسلط بر تخصص های مختلف دارد، تا آنجا كه مشاوران مختلف جهت كمك رسانی به تیم های طراحی ، شغل و تخصص كارفرما را برای تیم طراحی تشریح كرده و نقاط ابهام آنها را مرتفع می كنند تا تیم طراحی بتواند با شناخت دقیق از حوزه فعالیت كارفرما و شناخت سایر همكاران بهترین ایده را ارایه كند.

طراحی سمبل كاری یك جانبه نیست و حتی در شرایطی كه لوگو از هر لحاظ مناسب باشد می تواند از نظر كارفرما مورد پسند نباشد ، چرا كه ذاتا كارهای گرافیكی بر اساس سلایق شاخص گذاری می شوند و هیچگاه كسی نمی تواند سلیقه ذاتی كسی را تغییر دهد.

تیم های طراحی لوگو سپنتا با تجربه چندین ساله خود ، تركیبی از خلاقیت های مختلف را دور هم جمع آوری كرده اند و همواره ایده های نو را به نمایش قرار می دهند، حضور تخصص های مختلف در تیم های طراحی به ما اجازه مانور بیشتری را در طراحی لوگو، لوگو تایپ ، نشان نوشته ، نشانه و برندینگ می دهد.


طراحی لوگو آرم علامت تجاری برند لوگوتایپ علامت نشانه ست اداری ویرایش اتود سفارش طراحی لوگو

 

سوالات متداول پرسش و پاسخ طراحی لوگو آرم علامت تجاری ست اداری سربرگ لوگو تایپ سوالات متداول طراحی لوگو

(جهت برطرف نمودن سوالات احتمالی پیرامون نحوه طراحی لوگو، شناخت انواع لوگو، روند ویرایشات، مراحل تحویل گرفتن فایلهای لوگو و نحوه ارسال سفارش لوگو، به این بخش مراجعه نمایید.)

 

فرم سفارش طراحی لوگو آرم علامت تجاری نشانه لوگو تایپ سه بعدی فرم سفارش طراحی لوگو

(جهت دریافت مشاوره می توانید فرم مذكور را تكمیل و ارسال نمایید، در اولین فرصت كارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را جهت دستیابی به بهترین طرح لوگو و علامت تجاری یاری خواهند نمود.)

 

نمونه كارهای طراحی لوگو طراحی ست اداری آرم علامت تجاری نشانه مشاهده نمونه لوگوهای طراحی شده

(جهت مشاهده نمونه اتودهای طراحی شده برای سازمانها، شركت ها و موسسات مختلف توسط تیم های طراحی سپنتا میتوانید به این بخش مراجعه نمایید. )